Chcete dostávat informace o novém díle do zpráv? Přidejte si náš profil CARROUSEL POVÍDKA a dostávejte info hned, když se objeví nový díl... x))

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003578337012

Carrousel 31. díl

15. května 2012 v 17:59 |  Carrousel
Autor: Kitty & Amy
PS: Chtěly bychom se vám omluvit za zanedbanou aktivitu. Již nějakou dobu píšu Carrousel sama, Kitty maturuje a na internetu se vůbec nevídáme, proto jsem zdrženlivější a píšu pomalu. Je to povídka nás obou a já nechci nějak příliš zasahovat do děje, aby jí kusy povídky utekly.
Příští středu má ústní zkoušky. Potom už tu bude a slibujeme, že díly budou přidávány pravidelně x))

31. dílTu noc už nikdo nepromluvil, trvalo ještě několik minut, než oba usnuli, avšak ani jeden nechtěli narušovat ticho, které panovalo pokojem.
Když se ráno Eda probral, Chris vedle něj neležel, zvědavě vstal a odcupital s úkolem najít černovlasého chlapce. Nejprve zamířil do koupelny, slyšel kašel a myslel, že najde svého kamaráda tam. Opatrně otevřel dveře. "Chrisi, jsi tu?" zašeptal.
"Zavři, zavři," začala křičet žena, která právě seděla na záchodě.
Eda bleskovitě zabouchl dveře, došlo mu, že nejspíš potkal Chrisovu matku. "Kruci," kníknul tiše, hlavou párkrát bouchl do zdi.
"Co děláš?" ozval se hlas za ním.
"Uh?" trhl sebou polekaně chlapec, podíval se směrem, odkud právě zaslechl otázku.
"Co děláš?" zopakoval Gabriel. Pak si Edu přeměřil pohledem. "A co děláš vlastně tady u nás?" pozdvihl nechápavě obočí.
"Je u mě," broukl Chris, který právě vyšel z kuchyně.
"U tebe? Myslel jsem, když jsme se včera rozloučili, šel k sobě," založil si Gabriel ruce na hrudi. Očima těkal po obou chlapcích, nezdálo se mu to.
"Jo šel jsem, ale…"
"Šel domů, ale zabloudil, musel sem ho jít hledat, jsi blbej? Proč si ho kurva nechal jít samotnýho, málem ho ti kluci znásilnili možná i zabili… Idiote." Skočil mu do řeči černovlásek.
"Co se tu děje?" šeptla žena, která právě opustila koupelnu.
"Chris si přivedl… kamaráda," zamručel Gabriel, "jdu ven," oznámil a odešel z bytu.
"Mami tohle je Eda," zadíval se na ženu její syn.
"Těší mě," potřásla si s ním rukou.
Eda se ještě cítil trapně z toho, jak vtrhl do koupelny.
"To nevadí, zapomeneme na to," šeptla mu žena, jakoby mu četla myšlenky.
"Dáte si něco ke snídani? Mohli bychom skočit do kavárny na nějaký zákusek a kávu," usmála se.
"Ne, nebudeme jíst, musíme si promluvit," rozhodl Chris a zašel do pokoje, jeho společník ho neochotně následoval. Věděl, že tomuto rozhovoru se nemohl vyhýbat věčně a když to včera nakousl, musí mu to dnes doříct.
Černovlasý chlapec se posadil na postel, poklepal vedle sebe.
"Postojím," vydechl Eda.
"Takže… povídej," vyzval ho Chris. Avšak žádné odpovědi se nedočkal. "Edo, nenuť mě to z tebe tahat. Ať už ses rozhodl jakkoliv, musíš mi to říct. Nehraj si semnou, není to příjemné."
"Já vím," zašeptal chlapec, opřel se o zeď. "Víš," začal. "Přemýšlel sem o tom dlouho. Představoval jsem si všechny možnosti, jaké mám. Všechno a tohle je jediné možné řešení." Vydechl.
"Nejsem dobrý člověk, možná vypadám nevině, ale kam přijdu, stane se něco špatného. Vzpomeň si na Sama. Kvůli mně musel odejít z party, choval se ke mně ošklivě, ale i tak to vůči němu nebylo fér. Byl s vaší partou tak dlouho a vy ho vyměníte za někoho, koho znáte chvíli. Pak Andy, to kvůli mně se mu stala ta nehoda. To já ho tam strčil. Můžu za jeho zranění a v neposlední řadě vaše přátelství. Vy dva jste byli nejlepší kamarádi, ale jakmile sem přišel já, už si nejste tak blízcí. Nechci znít nijak namyšleně, ale oba mě chcete a mám strach, že byste se mohli jeden proti druhému otočit zády a to není dobré.
Takže, moje odpověď zní, že si nevyberu ani jednoho, bude to lepší v zájmu vašeho přátelství. Nechci ublížit ani jednomu a hlavně, za dva měsíce odjedu, pokud zima neskončí dříve a přijedeme sem za rok, pouze na týden. Pochybuju, že by tu rodiče chtěli strávit další zimu. Chrisi vztah ani s jedním by nevydržel. Oba potřebujete někoho, koho celá vaše parta přijme, někoho kdo si nebude začínat s vámi oběma a hlavně někoho, kdo tu zůstane.
Miluju tě Chrisi a tak nějak sem se zamiloval i do Andyho. Ale odpuste mi to oba."
Eda sklopil oči, nedokázal se dívat do těch Chrisových, bylo mu to líto. Nechtěl se s ním rozcházet, cítil k němu velké city, ale věděl, že to tak bude nejlepší.
"Ale, říkal si, že sis vybral někoho. Nechápu to, když to není nikdo tak proč si řikal, že už víš koho sis vybral?" černovláskovo obočí bylo pozdvižené.
"Tiena," zašeptal.
"Cože? Edo, ty ses zbláznil? Nemůžeš chodit s Tienem, on…"
"Proč ne? Miluje mě, miloval mě vždycky a mohl by semnou být šťastný a budeme spolu celé roky jezdit s poutí, nebudeme mít vztah na dálku." Zamumlal, začal si nervózně pohrávat s prstýnkem.
"Sám dobře víš, že ty s nim šťastný nebudeš, nehodíte se k sobě," namítl. "Nemůžeš s nim být jen ze soucitu, protože ho chceš udělat šťastným," čertil se, chtěl Edu pro sebe, nechtěl se ho vzdát. "Pojedeme spolu pryč, utečeme, co ty na to? Edo, chci být s tebou, mám svý kámoše rád, ale ty si pro mě důležitější, neopouštěj mě," vstal a chytil chlapce za roztřesené ruce.
"Musím," zašeptal jeho společník, celý se třásl, z koutků očí mu vytryskly slzy. Nedokázal je zastavit a ani se o to nepokoušel.
"Edo, notak, miláčku, neplakej, můžeme být spolu, pokud to budeš chtít. Víš, jak jsme měli jet s Gabrielem do Ameriky, nakonec to padlo, ale ten jeho kamarád tam bydlí pořád, mohli bychom na čas bydlet u něj, bylo by to zadarmo, já bych si tam našel práci. Vše by bylo super. Jen ty a já."
"A ten kamarád," zamumlal Eda, "ale i tak, nejde to Chrisi, nejsem plnoletý, musím být s rodiči. A s Tienem, bude to tak lepší pro všechny."
"Těžko pro všechny, pro mě ne," zavrčel bubeník. Vyndal z kapsy telefon.
"C… co chceš dělat?" chlapcovou myslí začali probíhat strašlivé myšlenky, co by mohl Chris udělat, aby si ho u sebe udržel. Zavolat na policii, aby je zatkli a dali do jedné cely. Zavolat známému, aby přinesl řetězy, kterými by Edu uvázal u sebe v pokoji. Zavolat…
"Ahoj, kde teď si? Musíme udělat zkoušku s kapelou." Jeho myšlenky přerušil hlas černovláska, telefonoval.
"Fajn, sejdeme se za hodinu," vypnul telefon, odešel do koupelny a s hlasitým bouchnutím je zavřel.
Chlapec s vínovými vlasy těžce vydechl. Padl do postele, hlavu zabořil do polštáře, vdechoval vůni jeho milence. Miloval ho celým svým srdcem a věděl, že lepší bude mu dát volnost. Stejně jako Andymu.

"Edo?" ozvalo se za jeho zády, někdo mu lehce strkal do ramene.
"Huh?" zazíval, pomalu otevřel oči.
"Ahoj, já jen, že si asi zaspal a Chris na tebe zapomněl, odešel před půl hodinou, chtěla jsem převléknout postele, ale našla sem tu tebe," zašeptala něžně žena.
"Chris mě tu nechal?" Eda prudce vstal, rozhlédl se.
"Klid, nevadí to," žena se mile usmávala.
"Já… já už půjdu."

Jakmile opustil Chrisův byt, zlobil se nejen na něj, že ho nechal doma, ale i na sebe. Nechápal, jak mohl znovu usnout. Seběhl schody, zastavil se před domem. Jeho pohled padl na protější budovu, ve které bydlel Andreas. Došlo mu, že by se za ním měl stavit a rozejít se i s ním.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 EllisElicious EllisElicious | Web | 15. května 2012 v 18:43 | Reagovat

Páni.. tenhle díl mě rozbrečel.. :o(

2 Yu Yu | 15. května 2012 v 18:55 | Reagovat

Zavolat na policii aby je zatkli a dali do jedné cely. Zavolat známému, aby přinesl řetězy, kterými by Edu uvázal u sebe v pokoji. :D:D:D Dobré, no. :D

3 keishatko keishatko | Web | 15. května 2012 v 19:25 | Reagovat

no teda...toto som vážne nečakala...Andy to iste neprijme dobre...a že Chris odišiel len tak, to sa mi nejako nezdá...

4 Kitsunee Kitsunee | 15. května 2012 v 21:09 | Reagovat

Ach jo... To je tak...Krutý,.. ke všem... Chmn..

5 LK LK | 15. května 2012 v 21:33 | Reagovat

Ale ne!!!!.... Boooožeeee!!! ...... Já prostě chci a chci a chci aby byl Eda s Chrisem!!! .....pooomoooc!...To neni fér!..... Jooo... a vim že se tu vztekám jakmalé děcko ale prostě... XD

6 kejty kejty | 22. května 2012 v 16:47 | Reagovat

Tenhle díl se vím, povedl jako ostatní!!:) Taky jsem si u něj pobrečela;)

7 Anne-Adie Anne-Adie | Web | 22. května 2012 v 16:58 | Reagovat

škoda že nebudou spolu.. :'( ale no co se dá dělat.. je dobře že za chvíli budou přibývat další díly pravidelně... jelikož už se nemůžu dočkat.. :)

8 Christina Massacre Christina Massacre | Web | 22. května 2012 v 19:10 | Reagovat

no, nevím, Edovo rozhodnutí mě moc překvapilo, to s Tienem jsem vůbec nečekala. Moc se těším na další díl! ,)

9 Lola Lola | 22. května 2012 v 23:31 | Reagovat

Tien...? proc zrovna on....to nee...ma si prece vybrat Chrise..

10 Mirkamugs Mirkamugs | E-mail | Web | 24. července 2018 v 20:54 | Reagovat

Peels help to eliminate from of all old amendments of the skin layer. Procedures effective at any age, recommended for skin layer of any species. After light exposure disappear small wrinkles, skin becomes young, without wrinkles. Adaptation – 3 days. an Average peeling well copes wrinkles (expression, age, affects little scars, removes age spots.
Adaptation – seven days. Deep peeling performing in the beauty hospitals. This is maximum efficient operation, although requires long period adaptation – about thirty days.
<a href=http://chemicalpeel.in/acne-scars-before-and-after-chemical-peel-do-they-look>acne scars before and after chemical peel</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama