Chcete dostávat informace o novém díle do zpráv? Přidejte si náš profil CARROUSEL POVÍDKA a dostávejte info hned, když se objeví nový díl... x))

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003578337012

Carrousel 18. díl

18. září 2011 v 19:38 |  Carrousel
Autor: Kitty & Amy

18. díl

"Víš…Andy, mě tak šíleně mrzí, co se stalo," pípl téměř skoro neslyšně Eda. "Já nevěděl ani, jestli k tobě mám jít, já…asi je zbytečné se ptát, jestli mi to někdy odpustíš, viď?"
"Víš, já už vlastně ani přesně nevím, jak se to stalo," potřásl hlavou blonďák. "Bylo to tak rychlé a potom jsem si už nic nepamatoval… Jen vím, že jsme se docela ošklivě pohádali a já byl na tebe dost zlý, takže na tomhle nesu vinu taky já. Ne jenom ty."
"Já vím, ale…já…já jsem tě strčil a…" chtěl pokrčovat Eda, ale do očí se mu zase hrnuly slzy.
"Ví š co, lepší bude asi, když už o tom nebudeme mluvit, protože stejně se nic nevrátí a nepomůže to nikomu, když si to stále budeme připomínat."
"Dobře, jak myslíš," zašeptal Eda a utřel si z tváře stékající slzu.
"Miluješ mě ještě? I takhle, když nemůžu chodit?" zašeptal do ticha Andreas.
Eda jen přikývl a vrhnul se blonďákovi kolem krku a pevně ho objal, přitom dával pozor, aby nezavadil o jeho nohy. "Miluju tě, strašně moc," vydechl Eda. "Budu se ti snažit se vším pomoci, dobře? Společně to zvládneme a ty zase budeš chodit." Dodal chlapec s vínovými vlasy. Oba dva chlapci setrvali v objetí asi dvacet minut.

***

"Jo, moment, už jdu!"zakřičel Eda a šel otevřít nově příchozímu. Za dveřmi maringotky stál Chris a culil se od ucha k uchu.
"Ahoj, můžu jít dál?" zeptal se černovlasý s úsměvem.
"Ahoj… co tu děláš? No jasně, že můžeš jít dál," Eda trochu poodstoupil, aby mohl jeho přítel vstoupit.
"Musím se ti pochlubit," řekl nadšeně Chris a otočil klíčem v zámku.
"No, to je hezký a čím? A…k tomu potřebujeme mít zamčené dveře?" Eda byl lehce vyděšený z Chrisova divného chování.
"Poslal jsem kupón z vyluštěné křížovky a vyhrál jsem mega balíček Haribo medvídků," zaradoval se černovlásek.
Eda na svého kamaráda koukal, jako kdyby spadl z Marsu: "No, to je teda super a co jsi prosím tě pil?"
"Nic jsem nepil," zasmál se Chris. "Dělám si z tebe jen legraci, prostě mám jen super náladu a moc jsem se na tebe těšil, tak jsem si myslel, že bychom si mohli udělat hezkou chvilku, ne?" Černovlasý přistoupil k Edovi, chytl ho za boky a povalil ho na postel, která stála za nimi.
"Chrisi přestaň," zamumlal Eda a vší silou do bubeníka tlačil, aby vstal.
"Co se děje? Udělal sem něco špatně? Myslel jsem, že mě rád uvidíš. Minulý týden, když si u nás byl, tak ses nechoval tak odtažitě. Co se stalo?" zajímal se Chris a línými pohyby se z Edy zvednul.
"Musím jít na Andym, byl to dobrý nápad za ním včera zajít. Domluvili jsme se, že už na tu nehodu nebudeme vzpomínat, ulevilo se mi." Lehce se pousmál a vložil pár dalších věcí.
"Ty budeš u Andyho spát? Zítra sou Vánoce, nemůžeš být u něj." Namítal Chris.
"Proč bych nemohl? Domluvil jsem se s mámou a tátovi to taky nevadí… a krom toho, Andy mě potřebuje. Slíbil jsem mu, že mu se vším pomůžu. A jak si řekl, zítra jsou Vánoce, myslím, že bude krásný, když je strávím s ním." Kývl odhodlaně chlapec s vínovými vlasy.
"Zbláznil ses? Celou dobu mi tu říkáš, jak Andyho nemiluješ a teď s ním chceš trávit Vánoce? Kdybych tě pozval já, tak se vsadím, že bys odmítl."
"Chrisi tohle…"
"Ne Edo, chápu, že máš výčitky, ale být s ním na Vánoce už je moc, je to jak kdybyste měli bejt rodina. Jako kdybyste se měli brát nebo uzavírat partnerství, nebo…"
"Chrisi ty žárlíš?" pozdvihl obočí Eda a jeho rty se zvlnili do přiblblého úsměvu.
Chris pouze těžce polkl, došlo mu, že právě vypustil z úst a jak to vyznělo. Došlo mu, že se z toho nejspíš už nevykroutí. "Ne, já jen… myslím, že to je nevhodný, aby si byl u někoho na Vánoce, když se znáte… tak krátce. Já Andyho znám už dlouho a nikdy sem u něj na Vánoce nebyl a o Vánocích by se mělo bejt s rodinou."
"Chrisi, je to marný." Culil se Eda, myslel, že tohle nikdy u Chrise neuvidí, že by zrovna on měl žárlit. Byl vděčný za to, že s ním vůbec spal, že se k němu začal chovat líp, ale to že by měl žárlit, že s někým stráví Vánoce, jej nikdy nenapadlo.
"Mhm, no dobře, ale ani trochu se mi to nelíbí," zamumlal černovlásek a sedl si vedle Edy na postel. "Takže nebude hezký večer, jak jsem si představoval."
"Víš, já se teď chci opravdu jenom věnovat Andreasovi, miluju ho a on potřebuje pomoct, takže s tebou nebudu mít nic, chápeš?"
Černovlasý jen vyvalil oči: "Ale já myslel, že spolu chodíme nebo … prostě tak nějak a ty mi teď řekneš, že ho miluješ?"
"Chrisi, pochop to, nejde to. Už jen kvůli Andymu. Musím být s ním, dlužím mu to. A teď mě omluv, já se jdu oblíknout a ještě mu zajdu něco koupit. Aby nebyl tak smutný." Chlapec s vínovými vlasy vstal a začal se přehrabovat ve svém šatníku. Nakonec našel černé džíny, které ozdobil bílým páskem a potom si oblékl huňatou mikinu.
"Stejně nemůžeš s Andym spát, nebo snad ano?" díval se na něj černovlasý s otazníky v očích.
"Chrisi, já s ním nejdu spát, já s ním jdu strávit Vánoce, aby nebyl tak sám a tak smutný. Je samozřejmé, že s ním nemůžu spát."
"Tak to nevydržíš…" zamumlal Edův přítel.
"Cože? Jak jako nevydržím? Co si o mně myslíš? Že s každým hned půjdu do postele?"
"Se mnou si šel hned," procedil mezi zuby Chris.
"To bylo něco jiného…a vůbec, opravdu už musím jít, tak si napíšeme a uvidíme se po Vánocích, ano? Měj se krásně." Eda se ke svému příteli nahnul a políbil ho na tvář.
"Něco jinýho? A co? Vysvětli mi to?" Chris se nechtěl nechat odbýt, ale jeho společník již vycházel ven, tak mu nezbylo nic jiného než tento rozhovor nechat na jindy.
V tu chvíli, kdy oba chlapci opustili maringotku, se před ní objevil Tien.
"Kam jdete? Můžu se přidat? Dneska mi už dali volno a já bych potřeboval někam zajít. Mohl bych tam skočit a pak bychom mohli jít třeba na Vánoční trhy, co vy na to?" usmíval se chlapec s modrými vlasy. Byl konečně rád, že práci na dnešek má zvládnutou a jediné co te´D chtěl, bylo vyrazit si se svými přáteli.
"Tiene my nikam nejde, já jdu k Andreasovi a Chris… ten de nevím kam." Odpověděl Eda a narovnal si svou tašku přes rameno.
"Já se du vožrat, chceš jít semnou?" zamručel Chris bez zájmu. Byl nevrlý.
"No, chtěl sem spíš zajít na ty trhy." Polkl Tien, nebyl si jistý, jestli je dobrý nápad jít zrovna s Chrisem Ještě mu moc nevěřil.
"Tak si naser," sykl a rozešel se pryč.
"Co mu je?" zamrkal překvapeně modrovlásek, takové chování u něj ještě neviděl.
"Tiene, nemám čas ti to vysvětlovat, měj se." Odbyl ho Eda a svižným krokem se rozešel najít nějaký obchod.
"Počkej," ozval se za Chrisem křik.
Když se Chlapec otočil, uviděl udýchaného Tiena, jak za ním běží. "Kruci co to děláš?"
"Snažím se tě už dobrých pár minut dohnat." Snažil se popadnout dech, jeho srdce mu tlouklo tak rychle, že se obával, aby se mu něco nestalo.
"Proč? Říkal si, že nejdeš," pozdvihl obočí bubeník, přišlo mu to divné. Tien, na něj působil jiným dojmem než jako alkoholik nebo člověk co řeší problémy pitím.
"Uvědomil jsem si, že coca colu bych si dal." Usmál se Tien, když se mu konečně dech uklidnil.
"A je to tu," zasmál se pobaveně Chris. " Už sem si říkal, že je nějaký divný, že ty chceš jít pít. Ale ok, můžeš jít semnou, je mi to fuk." Černovlasý chlapec se dal opět do kroku.
"Co se stalo, že si tak… naštvaný?"
"To je jedno, nechci o tom mluvit," sykl Chris. Jeho podráždění se opět vrátilo.
"Je to něco s Edou? Taky se mi zdá poslední dobou zvláštní. Týden se neukázal doma, teď zase odchází jinam. Nevím co s ním je." Kývl zamyšleně Tien.
"Já vím, miluje Andyho," zavrčel Chris a pěstí bouchl do první značky, kterou uviděl.
"Hey, klid, ublížíš si," vyjekl Tien. "Pochybuju, že by se Eda zamiloval do Andyho. Je to nemožný."
"Proč si to myslíš? Sám mi to řekl." Zamručel černovlasý chlapec a vešel do hospody.
"Nemůžu o tom mluvit, Eda by mě zabil." Namítl.
"Když to neřekneš, tak tě zabiju já… co myslíš, že bude horší?" kývl bubeník.
"Dobře, řeknu ti to, ale nesmíš mu to říct, nemůžu ho ztratit." Souhlasil nakonec Tien. Sedl si na barovou židličku a dal se do vyprávění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Red Plague Red Plague | 18. září 2011 v 20:30 | Reagovat

Tak to je hooodne hustej dílek...Docela mě překvapil Eda že byl takovej ke Chrisovi...No uvidíme jak se to vyvrbí...Těším se na další

2 hanisek hanisek | 19. září 2011 v 14:06 | Reagovat

jsem dojata.. super dil

3 Donutie Donutie | 19. září 2011 v 16:05 | Reagovat

Eeej, dost mě překvapilo, že Andy nebyl naštvaný, nebo tak, ale zklamal mě Eda, když takhle odbyl Chrise...Hmmm, doufám, že nakonec nezůstane Chris s Tienem! O.o

4 Tsubaki Tsubaki | E-mail | 19. září 2011 v 16:39 | Reagovat

nooo tak že by ve finále Chris a Tien?? :-D doufám, že brzo bude další díl, abyjsme se dozvěděli, jak to bude dál :-D

5 Ooli-3M Ooli-3M | E-mail | 19. září 2011 v 17:51 | Reagovat

Jo tak přesně tohle jsem si NEMYSLELA,že se stane...Ale páááni je to hustéééééééé :) Jen tak dál at se dozvíme,co se s toho vyklube :D :)

6 Teweska Teweska | 19. září 2011 v 18:00 | Reagovat

chudak chris..nwm Tiena nemam furt v lasce

7 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 19. září 2011 v 18:29 | Reagovat

Chci vidět Chrisovu reakci. :)

8 XxTeRkAxX XxTeRkAxX | 19. září 2011 v 18:51 | Reagovat

uhhhh to byl povedenej díl jen tak dááááál a šup sem další

9 Hanicka Hanicka | 20. září 2011 v 15:31 | Reagovat

chudák Chris sem zvedava co mu rekne Tien

10 Dee Dee | Web | 20. září 2011 v 20:00 | Reagovat

na jednej strane,chudák Chris...na druhej strane,hej,chápem,Eda sa cíti previnilo,ale to,že miluje Andyho som nepochopila...proste to povedal len pre to aby odohnal Chrisa aneb čo?!
a ten Tien to snád nejako da na spravnu mieru...
ňom,teším sa,tešíííím na další diel :)

11 Christina Massacre Christina Massacre | Web | 20. září 2011 v 22:09 | Reagovat

Jsem hodně zvědavá, jak to dopadne. Tam je taková zápletka, že takhle rychle se fakt nevyřeší. Těším se na další díl) opravdu, nejlepší povídka)))

12 Kirsten Kirsten | 28. září 2011 v 12:40 | Reagovat

Heeej tohle se mi líbí...Honem dál sem zvědavá jak to bude. :D :-))))))

13 Onisay Onisay | E-mail | Web | 28. září 2011 v 14:56 | Reagovat

supeer! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama