Chcete dostávat informace o novém díle do zpráv? Přidejte si náš profil CARROUSEL POVÍDKA a dostávejte info hned, když se objeví nový díl... x))

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003578337012

Carrousel 13. díl

29. července 2011 v 22:49 |  Carrousel
Autor: Kitty & Amy
Betaread: Clarrkys

13. díl

"T… to si o mně myslíš?" pozvedl obočí Eda.
"Jo, jsi cool pro společnost." Zamumlal. "Myslel jsem to tak, že jako vypadáš dobře a lidi se chtěj bavit s hezkými lidmi a s lidmi, co jsou cool." Snažil se to zamluvit Tien, ale Edovi pomalu začínalo docházet, jak to modrovlasý chlapec myslel. Zdálo se mu to až neuvěřitelné, ale vše mu naprosto začínalo dávat smysl. Proč Tien chtěl být v jeho společnosti. Proč ho šmíroval a spoustu dalších věcí.
"No, já si to nemyslím. Nikdo není dokonalý a v té partě je i pár špatných lidí. Například Sam. Nesnáší mě."
"Tak je to idiot." Zavrčel Tien. "Teda, chtěl jsem říct, jako že tě nemá rád?"
"Nevím, řekl mi, že mě nikdo v té partě nechtěl, a že jsem jenom špinavý kluk od kolotočů," šeptl Eda. Bylo mu to líto a pořád měl Samova slova v mysli. V lese, když byl v přítomnosti Andrease a Chrise na to celkem zapomněl, ale teď, když byli zpět a měli se druhý den sejít všichni u zdi, u které potkal Andyho, došlo mu, že bude muset znovu čelit Samovi a jeho nenávistným pohledům.
"A co je jako on? Špinavý kluk z velkoměsta?" odsekl naštvaně Tien a založil ruce na prsou. Nesnášel takovéhle typy lidí. Už jen proto, že jeho samotného soudilo hodně lidí pouze podle vzhledu.
"To už neřeš… však ho zítra poznáš sám, vezmu tě s sebou na sraz party, chceš?" odpověděl Eda s lehkým úsměvem na tváři.
"No… můžeš to zkusit, ale nevím, nevím, jak to dopadne… mám strach."
***
"Neupravuj se pořád," pokáral Eda modrovláska. "Vypadáš fajn, oni tě neukousnou. Taky
nejsou bez chyby."
"Vypadám jak naprostej idiot… ještě, že jsi mi půjčil nějaký oblečení na sebe," usmál se modrovlasý chlapec a zapnul si Edovu mikinu až ke krku.
"Počkej, takhle ne, víc se poodhal, vypadá to líp," chlapec s vínovými vlasy opět zip lehce stáhl dolů.
Po chvilce oba chlapci stáli před onou počmáranou zdí, kde se parta běžně scházela.
"Kolik je hodin, že tu ještě nikdo není?"
"Jsme tu o trochu dřív, ale to nevadí, brzo určitě někdo přijde, neboj," odpověděl Eda a koukal na všechny strany, jestli nezahlédne nějakou známou tvář. A skutečně se po chvilce dočkal. Už z dálky poznal postavu Andrease, po jeho boku samozřejmě jeho nejvěrnějšího přítele Chrise.
"Ahoj lásko," usmál se Andy při puse, kterou dával Edovi.
"Ahoj," zamručel, bylo mu před Tienem trochu trapně. Včera se dozvěděl, že ho Tien má víc než rád a dneska se před ním líbá s Andreasem. Přišlo mu to divné, připadal si, jako by ho sem snad vzal, aby Tienovi ukázal, že o něj nemá zájem. Tiše si povzdechl.
"Tohle je Tien, můj dobrý kamarád. Myslel jsem, že by mohl patřit taky do party." Usmál se Eda na Andyho, tušil, že by pro něj udělal cokoliv a že zařazení Tiena do party nebude problém.
"Jo, určitě k nám může patřit," usmál se blonďák, "tvůj kámoš je i náš kámoš." Mrkl a podal Tienovi ruku.
"Jsem Andreas, ale klidně mi říkej Andy," mrkl blonďák a potřásl modrovláskovou rukou.
"Tien."
"Tohle je Chris," kývl hlavou na černovlasého chlapce, který se právě opíral o zeď a vyfukoval kouř. Tien mu podal ruku, ale Chrisova reakce nebyla stejná. Na chlapce se ani nepodíval a dál se věnoval své cigaretě.
"Jeho reakce na mě byla stejná," šeptl tiše Eda do Tienova ucha.
"Chápu," pokývl hlavou modrovlasý chlapec. "Vypadá na to… trochu namyšlenej, ne?" zašeptal skoro neslyšně do Edova ucha.
"Možná…ale…" Eda chtěl Chrise vychválit před Tienem do nebes, ale potom se radši zarazil, aby žádné city k bubeníkovi neprozradil. Mávl jenom rukou. "Vlastně nic. Jo, je namyšlenej, to víš, vůdce party." Chlapci nečekali dlouho a slezli se k nim všichni členi party. Včetně Sama, který se už na dálku tvářil kysele, když viděl, že je tam také Eda, a ještě víc kyseleji se tvářil, když se poznal s Tienem.
"Takže ty jsi taky kamarád… od kolotočů, jo?" Dodal Sam s pošklebkem.
"Same, nech je bejt, už jsem ti to jednou říkal, nebo ne?" Ohradil se na menšího chlapce Andreas.
"Nevšímej si ho, to je TEN Sam, o kterém jsem ti říkal," zašeptal Eda Tienovi do ucha a trochu se zasmál. Když se všichni přivítali s novým členem party, padla ta nejtěžší otázka dne.
"Tak kam vyrazíme?" vyhrkl ze sebe nedočkavě Nikolaj, který přešlapoval na jednom místě s dívčí kabelkou v ruce. "Já navrhuju jít někam balit kluky a holky, to je jedno co, hlavně někoho."
"Ty bys taky pořád někoho balil, bože… já navrhuju jít třeba do kina, tam jsme dlouho nebyli, co říkáte?" Navrhoval s nadějí v hlase Sam.
"Chtělo by to něco ostřejšího, ne?" Bubeník konečně přišel do kruhu lidí, stojících u zdi. Všichni včetně Edy se na černovlasého chlapce otočili.
"Něco ostřejšího?" pozdvihl obočí Tien.
"Myslím drogový doupě," zasmál se. Hned, jak to Chris vyslovil, se Tienovi vybavila vzpomínka, kterou zažil s Dennyho partou, když se s nimi sešel v garáži kvůli své mikině a oni ho tam opili a znásilnili. Přes opilost na to z poloviny zapomněl, ale když se zanedlouho před jeho dveřmi objevila videokazeta z továrny, vše se mu hned připomnělo. Byl tam nahraný každý detail. Vše co mu udělali, bylo na té prokleté kazetě.
"Já asi nepůjdu." Zadrmolil se strachem Tien.
"Proč?" zamrkal Eda.
"Šel bych do kina, ale…"
"Tiene, neboj, jsi tu semnou a tihle kluci jsou v pohodě." Uklidňoval ho Eda šeptem. Nechtěl, aby šel modrovlasý chlapec domů a tam se opět nudil.
"Takže jdeme," zavelel Chris a pomalu se rozešel. Skupinka kamarádů se vydala nejprve do obchodu, jejich malé drogové doupě bylo sice u kamaráda, který neměl o drogy a alkohol nouzi, ale vždy jim bylo hloupé přijít tam s prázdnou.
Za necelých 20 minut se všichni kamarádi ocitli před malým baráčkem. Na venek nevypadal tak hrozně jako uvnitř. Všude po zemi se válely nedopalky od cigaret, injekční stříkačky, prázdné lahve a sem tam se dala najít na podlaze i zaschlá krev.
"Pane bože, kam jsme to přišli?" zašeptal tiše Tien a zděšeně se podíval na svého kamaráda.
"Neboj se, bude to v pohodě, kluci jsou opravdu fajn," chlapec s vínovými vlasy pohladil polekaného chlapce a lehce se na něj usmál. I když on sám měl obavy z toho všeho, co tu viděl.
"Můžeme tu klidně něco chytit…"
"Nazdáár, kluci, už jsme na vás čekali," přivítal všechny chlapce velmi vysoký hubený kluk s tmavě černými rozcuchanými vlasy. Jeho pleť byla velmi poškozena. Všude fleky, strupy, modřiny. Nejhůře vypadaly jeho ruce. Byly celé modré od modřin a také se tam našly krvavé stopy po vpichách jehly. Tento záhadný chlapec sotva stál na nohou, jeho zorničky byly rozšířené a ústa zkroucená do rozšířeného úsměvu.
"Čekali?" zeptal se s otazníky v očích Andreas. "Takže ty jsi to měl předem domluvený a nám si nic neřekl, jo?"
"Hele, zlato, nečerti se, mělo to bejt překvapení, takže to bylo pro vaše dobro," zasmál se bubeník a na pozdrav si plácl se svým fet-kamarádem. "Mimochodem, tohle je Bobby."
Eda i Tien se s novým 'kamarádem' Bobbym uvítali a ten už je s úsměvem vedl dál do místnosti, kde seděla parta kluků. Teda… spíše tam všichni polehávali, kouřili cigarety, marihuanu a někteří z nich si právě píchali svoji denní dávku.
Tienovi se stále vracely zpět vzpomínky na onu osudnou noc, zezadu se přitiskl na svého kamaráda Edu a stiskl mu ruku. V jeho očích byl strach.
"Omluvte nás," šeptl chlapec s vínovými vlasy a poodešel o pár kroků dál se svým kamarádem. "Tiene, neměj strach, Andreas ani Chris by nedovolili, aby se nám něco stalo, věř mi, ano? Já vím, co jsi zažil, a chápu, jak ti musí být, ale nemůžeš se do smrti bát. Tam jsi nikoho neměl, ale tady jsme my. Ano?" šeptl měkce.
"D… dobře," zakoktal modrovlasý chlapec.
"Tak pojď," usmál se Eda a šel zpět za ostatními chlapci.
"Nebojte se a posaďte se," vyzval je Bobby s úsměvem na rtech, bylo vidět, že o sobě vůbec neví. Chlapci si na požádání opatrně sedli.
"Chrisi? Musíme tu být? Neříkám, že to tu není cool, ale nejsem sám, kdo má strach. Myslel jsem, že budeme pít někde jen my, jenže tady mám strach se opít. Co když se budu motat a spadnu na nějakou injekční stříkačku?" zašeptal Eda.
"No, prakticky máš pravdu," uznal černovlasý chlapec a podrbal se na hlavě. "Bobby, my jsme nepřišli na návštěvu, chtěli jsme se jen zeptat, jestli nemáš nějakej dobrej matroš," broukl Chris. Začal mít strach, aby se Edovi něco nestalo.
Andreas na něj s pozdvihnutým obočím koukl. Ještě nikdy neslyšel, že by tu Chris nechtěl zůstat. Bobby byl jeho dobrý kámoš a vždycky se tu zdrželi alespoň pár hodin.
"Jo, něco bych měl. Je to novinka, ale je to super," usmál se Bobby a vrávoravě vstal. Přešel k jednomu stolečku, kde ze šuplíku vytáhl pytlíček.
"Je to skank, ale pravej z Holandska. Ale kámo, je libovej," zasmál se chlapec a podal pytlíček Chrisovi.
"Díky, máš to u mě," kývl a poplácal ho po zádech. "Tak, kluci, jdeme."
"Co se ti stalo, Chrisi?" podíval se na něj s úžasem jeho blonďatý přítel.
"Co by se mělo stát?"
"Jdeš tady odtud nějak moc rychle, ne? Nějaký divný na tebe… počítal jsem s tím, že tu budeme nejmíň do tří do rána."
"No, nebudeme, jak vidíš. Dneska se mi nechce. Už mám tohle, jsem spokojenej," odsekl černovlasý kluk a zamával pytlíčkem před Andyho očima. Poté ho dobře schoval do své kapsy u kalhot.
***
"To si nás sem jako musel táhnout všechny?" Ozval se naštvaně Nikolaj a objevil se před Chrisem se založenýma rukama na prsou.
"Hele, slečinko, moc si nevyskakuj, ještě se ti umaže kabelka."
"Jdi někam, jo? To by byla tragédie," zafňukal a pohladil svou kabelku značky Made in China.
"No, teď bych navrhoval konečně to kino, ne?" Navrhoval Sam a většina lidí z party souhlasila. Teda kromě dvou. Chrise a Edy. Celý večer po sobě pokukovali. V obou rostla veliká touha.
"Teda, kluci, co je s vámi? Oba dva jste dneska nějaký divný. Ty, Edo, jsi ještě dneska nepromluvil, pokud vím a Chris je dneska totální mimoň," rozhodil rukama Damian, obvykle tichý kluk.
"Není mi nějak dobře, asi z toho smradu v domě Bobbyho," pokrčil rameny Eda. "Nevadí ti, když půjdeš s kluky do kina a já se vrátím k nám domů? Opravdu se moc necítím," zeptal se modrovláska, který pokrčil rameny a řekl, že když to bude normální kino, bez fetu, tak klidně půjde. Ke klukům získal větší důvěru.
"A jakou výmluvu máš ty?" Založil ruce na prsou Andreas a probodával pohledem Chrise.
"Já si jdu užít s touhle kráskou," poklepal si na kapsu od kalhot a všichni věděli, jakou krásku má na mysli.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Renčá ♥ Renčá ♥ | Web | 29. července 2011 v 22:59 | Reagovat

máš to tu moc pekné :)

2 hanisek hanisek | 30. července 2011 v 9:44 | Reagovat

tak tohle jsem necekala furt je to lepsi a lepsi...

3 RainCloud RainCloud | 30. července 2011 v 20:21 | Reagovat

Mám dotaz. Ten příběh máte vymyšlený až do konce předem(jako celou osnovu a tak), nebo píšete jen tak, jak vás napadne že by to mohlo pokračovat?

4 carrousel carrousel | Web | 30. července 2011 v 21:04 | Reagovat

[3]: máme osnovu, ale často do toho zapojujeme věci co nás napadnou v daný okamžik xD

5 Christina Massacre Christina Massacre | Web | 30. července 2011 v 23:38 | Reagovat

Zafňukal a pohladil svou kabelku značky Made in China :DDD, to mě dostalo. Je to úžasné. Jen tak dál. Těším se na další díl!

6 Džejna Džejna | 31. července 2011 v 0:51 | Reagovat

hm moc pěkný :D hezky se to vyvíjí, ale poslední dva díly mě štvaly ty chyby :/ neříkám že je to tragédie :D jen se mi to špatně čte :D ale jinak dokonalý :P

7 carrousel carrousel | Web | 31. července 2011 v 13:05 | Reagovat

[6]:: omlouváme se, Clarrkys tu nebyla a potom neměla čas a my čtenáře nechtěli trápit dalším čekáním xD

8 Džejna Džejna | 31. července 2011 v 14:32 | Reagovat

:D dobře dobře, hlavně že jsme nečekali :D těšim se na další díl! Už aby tady byl! :P

9 Dee Dee | Web | 31. července 2011 v 15:01 | Reagovat

tak,pekne a hlavne zaujímavo sa to vyvíja ;) woohoo,Edo a Chris idú preč od ostatných?tak to bude fajn ;P a ako sa Chris o Eda bál,to je milé ^^ tak ten Chris možno aj precitne,no toto :D
a som rada,že to tu začalo pribúdať tak častejšie :)

10 RainCloud RainCloud | 1. srpna 2011 v 22:36 | Reagovat

[4]: Takže už víte jak to dopadne? Závidím! :D :D

11 Džejna Džejna | 5. srpna 2011 v 12:18 | Reagovat

[10]: Jo to i já :D Strašně by mě zajímalo jak to dopadne, ale mohli by jste nám alespoň prozradit kolik nás ještě čeká dílů :D co? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama