Chcete dostávat informace o novém díle do zpráv? Přidejte si náš profil CARROUSEL POVÍDKA a dostávejte info hned, když se objeví nový díl... x))

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003578337012

Carrousel 8. díl (2/2)

3. června 2011 v 1:53 |  Carrousel
Autor: Kitty & Amy
Betaread: Clarrkys

8. díl (2/2)


Mladík se nadzdvihl na loktech a usykl, kámen byl opravdu horký, pálil jej do loktů. Snažil se naklonit hlavu tak, aby viděl alespoň něco. "Nic nevidím," zašeptal. "Můžeš to dokončit prosím? Nevím, co by na to řekl Andy, kdyby připlaval a mně stál."
Chris tedy nic nenamítal a začal znovu pohybovat rukou, věděl, že není něco v pořádku, možná byl opravdu až moc hrubý.
Netrvalo dlouho a Eda se pod pohyby Chrisovy ruky udělal společně s hlasitým zavzdycháním.
Pomalu se zvedl a zadíval se na kámen, ze kterého stýkala krev.
"Já… já krvácím?"
"Říkal jsem ti to," namítl černovlasý mladík a zkoumal kámen. "Možná… možná se jen… já nevím… možná jsi měl někde strup a já ho nějak to…"
"Co, co když vykrvácím?" vyvalil oči Eda. Pohltil ho strach a on začínal pomalu šílet.
"Prosím tě, co to je za blbost? Jak bys vůbec mohl vykrvácet? To určitě bude v pohodě, nic to není," ujišťoval sám sebe tmavovlasý chlapec.
"No jak asi, normálně!" rozkřikl se Eda, který měl nervy napnuté jako struny. Toto byla jeho špatná vlastnost. Když něco podobného stane, on začne natolik hysterčit, že je myšlením zcela nepřítomný.
"Uklidni se!" křikl na něj Chris a chytl menšího chlapce za ramena a donutil si ho sednout na kámen.
"A neječ tady, nebo Andreas něco uslyší a to my přece nechceme, nebo snad ano?" Propaloval Edu pohledem. "Dělej, ukaž mi to," dodal.
"Cože?" Díval se na něj nevěřícně chlapec, který seděl na rozpáleném balvanu a lehce se po těle třásl. I když už byl trochu klidnější.
"No, roztáhni nohy, kouknu se, jestli tam něco nemáš."
"Ne, nebudu ti nic ukazovat." Eda se najednou cítil trapně.
"Stalo se ti tohle, i když jsi spal s Andym?" Chris se mu zadíval starostlivě do očí.
"Ne," zavrtěl Eda hlavou. "On byl totiž jemnej, víš, ne jako ty…" sykl skrze zuby, najednou na něj přicházelo naštvání.
"Buď ticho, já jsem byl ještě docela jemnej," řekl docela klidně tmavovlasý chlapec a Edu povalil, roztáhl mu nohy a začal zkoumat jeho poraněné místo.
Edovi nezbývalo nic jiného než jen trpělivě čekat. "Tak co?" pípl, celý rudý v obličeji.
"Já myslím, že už je to v pohodě, nic tam nemáš… zkus jít na chvilku do vody, ať se opláchneš." Na to Chris vstal a zamířil ke břehu rybníka.
Eda poplašeně zamrkal, měl jít do rybníka a opláchnout se? Jeho hlavou začaly proudit myšlenky jako, co když nějaká ryba ucítí krev a poplave k němu, nebo co když bude krvácet do vody a Andreas něco pozná, a spousta dalších otázek zaplňovala jeho hlavu, že úplně zapomněl jít zpět.
"Ty už jsi tady?" zamrkal Chris, když se jeho kamarád pomalu vylézal z vody.
"Bože," sotva popadal dech. "Já sem mrtvej, taková dálka, ono se to nezdá, ale… já sotva dejchám. Je dobře, že jste neplavali za mnou, myslím, že by to Eda nedal," těžce se zasmál. "A kde vůbec je?" rozhlédl se okolo, jestli svého přítele neuvidí.
"Edo! Máš tu kluka." Křikl Chris, nechtěl Andymu říkat, že šli na kameny, kam by se jistě blonďák vydal a uviděl krev.
Eda prudce vstal, rozeběhl se ke svému partnerovi a skočil na něj, div ho nepovalil na zem. "Bál jsem se o tebe," šeptl, "byl jsi tam tak dlouho."
"Kecy," šeptl tiše Chris.
"Co?" Zamrkal Andy nechápavě.
"Že kecá, celou dobu tu mlel nějakou svojí historku, ve který nepadlo ani jedno tvoje slovo," zalhal.
"Koukám, že už si celkem rozumíte," usmál se Andy s trochou naděje.
Eda pouze mlčky pozoroval Andrease, nechtěl nic namítat, ale ani nic prozradit.
Blonďák si opatrně sedl na trávu s Edou na klíně. "Do vody už vážně nejdu, vy klidně běžte, ale já sem unavenej na týden dopředu," smál se.
"Může dělat něco tady… třeba si jen povídat," navrhl Eda.
"Třeba o sexu," dodal Chris.
Eda těže polkl.
"Tak kámo, pověz mi jaký to je spát s Edou?" zasmál se a sedl si vedle nich.
"No… je to jedinečný," uculil se zamilovaně Andreas.
"Je úzkej?" pokračoval černovlasý chlapec se svými otázkami.
"Hey, já jsem pořád tady… a vůbec… to… to není tvoje starost." Čertil se Eda naoko.
"No tak se jenom ptám, ne?" uculil se Chris. "Docela mě to zajímá a navíc, jsme přeci kámoši, nebo ne?"
"Jo, to sice jsme, ale nemám rád takovýhle otázky ještě, když je slyším," řekl trochu naštvaně hnědovlasý chlapec a popadl svoje trenky, které si hned natáhl.
"Copak to s tebou je, miláčku?" podíval se na něj mile a starostlivě Andreas. "Jsi nějakej nervózní, vždyť my to taky myslíme i ve srandě…"
"Ale jak by se tobě líbilo, kdybych tohle řešil já s Chrisem o tobě?" Eda si opět sednul vedle blonďáka na trávu a upíral na něj svoje oči.
"No, popravdě mně by to vůbec nevadilo, protože Chris o mně ví všechno…" Blonďák se trochu zarazil, protože mu došlo, že by z toho, jak to řekl, mohlo vyplynout to, že se svým nejlepším kamarádem spal. Nechtěl, aby se to Eda dozvěděl.
"Pořád jsi mi neodpověděl na moji otázku," začal opět rýpat Chris a upřel svoje tmavé oči na svého nejlepšího kamaráda.
"Co přesně myslíš?"
"To, jestli je úzkej," uculil se černovlasý chlapec.
"Jo, to teda sakra je," zasnil se Andreas a lehce se zachvěl při vzpomínce na sex s Edou. "Teda Chrisi, ty jsi zase nadrženej jako prase," rýpnul si blonďák se smíchem na rtech.
"No, už ani ne…"
"Víte co? Radši už někam půjdeme, ne? Už mě to tu nebaví… co kdo navrhuje?" Postavil se Eda a založil ruce na prsou.
"Já bych navrhoval skupinovej sex," zasmál se Chris a všichni tři se po sobě podívali.
Andreas i Chris propukli v hlasitý smích. Jediný, kdo se nesmál, byl Eda, který začal hned prskat. "Zbláznil ses?" sykl.
"Proč? Náhodou by to bylo super, představ si, že bych ti honil penis a Andy by do tebe vnikal," usmál se šibalsky.
Edovi hned zaškubalo v rozkroku. Nechtěl si to připustit, ale líbila s emu ta představa. "Ne!" zašeptal.
"Tak bys chtěl, abych do tebe vnikal já?" šeptl tajemně černovlasý chlapec.
Eda na něj vykulil oči, miloval to, ale opravdu nečekal, že se Chris zeptá před Andym.
"Ok, tak prrr, je to můj kluk Chrisi," zasmál se blonďák, který netušil, že Eda již s Chrisem spal.
"Nežárli," zasmál se Chris.
"Myslím to vážně, Chrisi," zadíval se na něj jeho nejlepší kamarád.
"Miluješ Edu?" pozdvihl obočí Chris.
"C… co?" zakoktal se Andy. "Já… já…" zakoktal se. Miloval Edu, to ano, ale neřekl mu to ještě do očí. Avšak mu teď došlo, že Chris zničil kouzlo prvního vyslovení 'miluj tě'. Věděl, že pokud teď neodpoví, Eda si bude myslet, že ho nemiluje, ale pokud odpoví, ztratí to ono kouzlo.
Blonďatý chlapec tedy vstal, chytl do ruky Edovu ruku a zadíval se mu do očí. "Miluju tě, broučku," šeptl, jak nejněžněji uměl.
Poté nastala trapná minuta ticha. Eda koukal s očima dokořán na svého přítele. Chris si v hlavě přehrával, že právě on zradil svého nejlepšího kamaráda a vyspal se s jeho klukem. A Andy tiše stál. "Nečekám, že mi odpovíš. Nebudu na tebe naléhat." Šeptl po chvíli blonďák. "Já… já," koktl Eda.
"Ššš, až budeš připravenej," usmál se chlapec chápavě, pustil Edovu ruku a otočil se na Chrise. "Ano, Chrisi, miluju Edu." Kývl na svého kamaráda.
Oba dva chlapci stáli jako zařezaní. Oba si v hlavě promítali, co se právě před chvilkou mezi nimi stalo. Chris měl výčitky svědomí, že Andyho také tak trochu podvedl. A Edovy myšlenky? To byla jedna velká sněť všeho, co se ten den stalo. Počínaje osudnou nocí si promítal opět celý den až do poslední chvíle. Chtělo se mu tak moc brečet. Ještě v životě neudělal něco takového. Aby využil kamaráda. Jednou mu to přece bude muset říct. On chce přece Chrise a Andyho nemiluje. Ano, má ho rád, ale není to láska.

"J… já…" zablekotal Eda. Chtěl blonďákovi odpovědět hned, aby nebyl zklamaný a sám neměl tak velké výčitky svědomí. Ale říci, že ho miluje, to říct nedokázal. Radši sklopil hlavu a začal kopat do kamínků, které se mu připletly pod nohy. "Děkuju," zašeptal. Andreas se mile usmál na oba dva chlapce a začal se oblíkat.
"Nevím, jak vy dva, ale já jdu do stanu, po tom mým plaveckým výkonu se nemůžu ani hnout, natož ještě někam chodit. Jdu se pěkně zahrabat do spacáku," dodal ještě, když na svoje ještě mokré tělo rval džíny a tričko.
"Já se půjdu ještě porozhlédnout po okolí, jestli vám to nevadí," špitl Eda a vydal se směrem pryč od rybníka, kde bylo tak krásně. Potřeboval si v hlavě srovnat všechny myšlenky.

Po krátké chvíli chůze se Eda usadil na pařez stromu, který vykukoval ze země na opuštěné mýtině. Bylo tam velké horko, a tak si sundal tričko, které si vzápětí hodil přes ramena, aby si je nespálil. Sám sobě si vyčítal, že tuto partu vůbec poznal. Kdyby nejezdil s kolotoči, nikdy by se do tohoto města nedostal, kdyby nešel ten večer ven, nepotkal by Andrease, kdyby, kdyby… Nebylo by přece jen lepší se vrátit domů a žít zase ten starý život? Trávit veškerý čas se svou rodinou a prací, která ho tolik unavovala.


Najednou si vzpomněl také na Tiena. Oni dva měli práci u kolotočů rozdělenou, vše dělali pěkně na půl a teď když tam Eda není, to se Tien musí pořádně nadřít. Není to žádný med, pracovat na pouti. Nechápal proč, ale najednou se mu po tom chlapci s modrými vlasy zastesklo a chtěl ho vidět, chtěl mu i tak trochu pomoct. Tento chlapec totiž neměl vůbec lehký život…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 3. června 2011 v 16:29 | Reagovat

aaa kurnniiik :D chce to pokračko :D mne sa vidí,že ten Tien to zamotá a možno to vôbec nebude celé o Chrisovi ako som si myslela ;P ejhaaaa

2 Alex Alex | Web | 3. června 2011 v 17:53 | Reagovat

já chci aby byl s Tieneeeem :DD

3 anuke-niichan anuke-niichan | E-mail | 7. června 2011 v 16:25 | Reagovat

wow ať se chris napraví a není takovej morbidní děvkař!a at je s edou a tien s andym

4 Barca Barca | 8. června 2011 v 18:55 | Reagovat

Krásná povídka...Ae chtělo by to další díl :P

5 Sajü Sajü | Web | 9. června 2011 v 14:59 | Reagovat

Woh! Nový díl by tu měl být co nejdřív, protože jsem tím pohlecená ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama