Chcete dostávat informace o novém díle do zpráv? Přidejte si náš profil CARROUSEL POVÍDKA a dostávejte info hned, když se objeví nový díl... x))

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003578337012

Carrousel 8. díl (1/2)

2. června 2011 v 17:17 |  Carrousel
Autor: Kitty & Amy
Betaread: Clarrkys
PS: Ještě dnes čekejte další část x)

8. díl (1/2)


Eda se roztomile protáhl a zazíval. "Dobré odpo… cože? Jak odpoledne?"
Blonďáka pohled na jeho přítele rozesmál. Jak tam stojí, rozcuchaný a ještě celý zničený po noci. "No, trošku jsi zaspal, už je oběd, tak pojď, najíme se, ať můžeme něco podniknout." Dodal mile s úsměvem.
"Já si myslím, že dneska nepodniknu vůbec nic, bolí mě strašně záda z té tvrdé země." Protáhl se hnědovlasý chlapec tak vehementně, až mu v zádech zakřupalo. Nakonec se posadil na balvan mezi Andrease a Chrise, kteří už mu podstrojovali pod nos grilované maso s přílohou.
"Teda, vypadá to fakt pěkně," usmál se na jídlo Eda. Popadl příbor a než se ti dva nadáli, měl půlku talíře v sobě. "Tak… co dneska chcete podniknout?" Zeptal se s plnou pusou.
"Já jsem navrhoval někam se jít projít," napřímil se blonďák, kterému při této myšlence plály oči nadšením.
"Ale já jsem to samozřejmě okamžitě zavrhl…" dodal černovlasý chlapec, který se k Edovi trošku víc přiblížil. Bez pochyby… Eda cítil, jak se k němu Chris stále přibližuje. Začal být poněkud nervózní, nechtěl, aby Andy pojal nějaké podezření.
"A co jsi tedy vymyslel ty?" Upřel svoje hnědé oči na černovlasého chlapce, který měl obličej tak dvacet centimetrů od toho jeho.
"Myslel jsem, že bychom se mohli jít třeba koupat, ne? Znám tu jeden docela parádní rybník, kde nikdo stoprocentně nebude."
"No jo, ale nemáme plavky," pokrčil rameny blonďák.
Chris ho okamžitě propíchl pohledem: "Právě proto říkám, že tam stoprocentně nikdo nebude, hlavo…"
Všichni tři se zasmáli, nejdříve z toho měli srandu, že by se měli jít koupat nazí, ale nakonec se přece jen dohodli, že půjdou. Nakonec, byla to lákavá představa…
Hned po jídle pečlivě zabezpečili stan, vzali si potřebné věci a vydali se za Chrisem, který je nadšeně vedl. Eda šel spíše jako tělo bez duše, dumal v myšlenkách nad minulou nocí. Přišlo mu neskutečné to, co se odehrálo ve stanu s Chrisem, avšak tomu stále ještě plně nevěřil.
Trochu ho ujistilo to, jak se k němu Chris při jídle přiblížil, ale nebral to jako pádný důkaz.
Asi po pěti minutách se všichni tři ocitli u rozlehlého rybníku. Byl kupodivu čistý. Voda se třpytila při dopadech slunce na jeho hladinu. Ptáci, kteří zpívali, dodávali místu pohodovou atmosféru a šumění lesa působilo nadmíru uklidňujícím dojmem.
Svlékali se, pomalu avšak najisto. Jediný, kdo měl zábrany, byl Eda. Styděl se stát před svým idolem v celé své kráse.
"Nemohl bych se koupat v trenkách?" šeptl tiše a v rukou začal mnout lem svého spodního prádla.
"Ty se stydíš? Miláčku, Chris tě neukousne, je to kámoš. Nemusíš se ho bát." Usmál se něžně blonďák a Edu zamrazilo při slově miláčku. Bylo mu Andyho líto, věděl, jak moc ho měl rád a on ho přitom podvedl s Chrisem. Ba on nevěděl, jestli podvedl skutečně nebo pouze ve snu. Stále ho hryzala myšlenka, zdali se má Chrise zeptat, nebo tiše mlčet.
"Jenže… mně… nezdá se mi vhodný tu jen tak plavat s pindíkem volným, co… co když jsou v tom rybníku kapři? Nebo jiný ryby? Co když mi ho ukousnou?" zašvitořil a jeho kamarádi se začali smát.
"Pokud ti h ukousnou, tak už ti ho nikdo nebude moct honit," Prohlásil bez zájmu Chris.
V Edovi bodlo, své oči upřel na černovlasého chlapce. Že by přeci jen předešlá noc nebyl sen?
"No a to by byla velká škoda, viď?" zasmál se blonďák, který se bez ostychu svléknul a během minuty už stál po kolena ve vodě.
"No… to by tedy byla," šeptnul Chris tak tiše, že ho Andy nemohl slyšet. Svoje oči však stále upíral na Edu.
Hnědovlasý chlapec jen zamrkal, chtěl něco říct, ale to už se Chris rozeběhl a skočil do vody takovým způsobem, že s sebou sejmul také Andyho, kterého vzápětí začal topit…Oba se při tom hlasitě smáli.
Eda využil situace, že si ho ani jeden nevšímá, a tak jedním pohybem ruku ze sebe shodil všechno oblečení a honem vběhl do vody.

"Děláte si ze mě legraci?" Zeptal se Eda celý namodralý, drkotajíc zuby.
"Proč? Copak se děje?" zeptal se blonďák s úsměvem na rtech. "Ty vypadáš, jako chcíplá mořská panna, lásko," začal se smát a popadl svého přítele kolem pasu.
"Na mě je ta voda trochu moc studená, myslím, že už nikdy nebudu mít děti…." Po tomto nastala trapná minuta ticha, ale potom se všichni začali smát.
"Tobě to stejně může být jedno," nadhodil Chris, který v mokrých vlasech, které se mu lepily na čelo a na tváře, vypadal jako bůh. "Teda pokud tady není něco, o čem nevím…" Odmlčel se a nakonec se jemně zeptal: "Andy? Ty jsi žena?"
Nastal další výbuch smíchu. Smáli se tak dlouho, až nemohli popadnout dech.
"Ty jsi fakt pako, Chrisi, víš o tom?" Zakřičel blonďák a začal na bubeníka cákat vodu.
"Neblbni, budu mokrej!" zapištěl se smíchem Chris a snažil se před tou sprchou schovat. "Mám nápad, teda určitě je lepší než tady Andreasův."
"A ten zní…?" Zeptal se se zájmem Eda, který tohle divadlo pozoroval z povzdálí.
"Plavecká soutěž. Kdo vydrží dýl a přinese na břeh mrtvýho žraloka. První začíná Andy." Uculil se černovlasý chlapec.
"Sice nevím, jestli to klapne s tím žralokem, ale první část beru. Můžeme třeba zkusit plavat nad druhou stranu rybníka. Co vy na to?"
"No, já nevím, není to trochu nebezpečný?" zeptal se se strachem v očích Eda.
"Ty jsi nebezpečnej," probodl ho pohledem Chris. Eda viděl v jeho očích něco, jako náznak toho, že se chce Andyho tak trochu zbavit a chce být sám s Edou. Nebo se mu to jen zdálo?
"Tak poplavte, bude zábava." Zasmál se Andy a začal se líným tempem přibližovat k druhému břehu.
"Jsi první, tak se ukaž, chlapče," zasmál se Chris a pohled upřel na mladšího chlapce. Sjel ho pohledem. V čiré vodě mohl dobře vidět jeho penis, i když byl mladík po pas potopený.
"Na… na co koukáš?" nervózně si skousl ret Eda a těžce vydechl. Nemohl zapřít, že ho Chris vzrušoval. Vzrušoval ho Chris ve spánku, Chris u jídla, Chris ve vodě, Chris, který na něj koukal. To vše v něm vyvolávalo vlny vzrušení, které těžko ovládal.
"Vadí ti to?" šibalsky se usmál černovlasý chlapec a pomalu se přiblížil až k Edovi. Zkontroloval, zdali je Andreas v ostatečné vzdálenosti, aby nic neviděl, chytil Edu za boky a přitáhl si ho na své tělo.
"To co ti teď řeknu, se ti nebude líbit… ale… jsi taková malá kurvička, víš to?" zašeptal a vydechl na Edovy rty, který chtěl něco namítnout, ale doslova se mu z Chrisova jednání podlomila kolena.
"Dávej pozor… snad ses do mě nezamiloval," zasmál se a rukou sjel na Edův penis. "Začíná tvrdnout, tak se mi líbíš." Pokračoval a pomalými pohyby začal hýbat rukou.

Chlapec s vínovými vlasy jen tiše zasténal, otevřel oči a zadíval se do těch Chrisových. Snažil se v nich číst, najít odpověď na své otázky, které se bál vyslovit nahlas.
"Chtěl bys vědět, proč to dělám?" pozdvihl Chris obočí, podle Edova výrazu poznal, že jeho společník tápá v myšlenkách. "No, popravdě sám nevím, ale strašně se mi líbí tvoje jakási nevinnost spojená s nadržeností, která se v tobě skrývá," culil se, "mmmh, vlastně to by byla i dobrá písnička." Šibalský úsměv.
"Bereš mě jako hračku?" odvážil se Eda promluvit.
"Copak bys chtěl něco víc? Chodíš s mým nejlepším kámošem," mrkl.
"A ty příteli svého nejlepšího kámoše, teď honíš penis," sykl trochu chlapec, netušil, kde se to v něm vzalo.
"Ok, tak já to dělat nebudu." Pozdvihl Chris ramena a pustil chlapcův ztopořený úd.
"N… ne," zaškemral Eda a nevinně si skousl ret.
Chris se na něj s úsměvem podíval zpátky. Začínal na sobě také pociťovat vzrušení. Vzrušoval ho už jen pohled na toho hubeného chlapce, který stál před ním. Velice se mu líbilo, jak mu Eda podléhá a chce od něj něco víc. Rukou, kterou měl stále ponořenou pod vodou, opět chytil chlapcův penis a trošku zmáčkl.
"Však ty víš…co oči nevidí, to srdce nebolí," pošeptal Edovi do ucha a kývl hlavou směrem k Andymu, který už byl za půlkou rybníka a ani neměl sílu na to, aby se otočil a zjistil, jestli za ním ti dva plavou.
Edu najednou popadla tak velká touha mít Chrise. Tak moc po něm toužil a jeho vzrušení nabývalo extrémů. Zadíval se černovlasému chlapci do očí: "Tady ale ne, nechci, aby nás náhodou viděl," zašeptal a zamířil ihned ven z vody. Chris mu byl v patách, tohle přece nemohl odmítnout.
"Pojď," sykl tmavovlasý chlapec a hrubýma rukama Edu popadl za zápěstí. Najednou se spolu ocitli na malém prostoru, které osvětlovalo slunce. Tento malý plac trávy byl ze všech stran obehnán velkými kameny, které byly natolik rozpálené, že měl Eda pocit, jako by byli v pekle. Je to jasné, tady je nikdo neuvidí.
Ale už v sobě dále nemohl držet touhu po chlapci, který stál před ním v plné své kráse, osvětlen sluncem. Vypadal jako nějaká nadpřirozená bytost. Až tak byl krásný. Eda hodil všechny svoje starosti a myšlenky stranou, svoje ruce obtočil kolem Chrisových boků a silně jej na sebe přimáčkl. Jejich rty se okamžitě setkaly a jejich jazyky se začaly vášnivě proplétat. Eda hladil svého společníka na každém místě těla, kam jen dosáhl, až nakonec jeho prsty zabloudily do Chrisova rozkroku. Cítil, jak moc je vzrušený. Sevřel ruku kolem jeho penisu a začal jím pohybovat v docela rychlém tempu… Konečně se ozvaly steny, které se draly z Chrisových úst. Tak moc se mu to líbilo.

"Co děláš?" zašeptal vzrušeně Eda, když se společník dotkl jeho ruky, kterou odsunul pryč.
"Tohohle už bylo hodně, nemyslíš? Je čas podniknout něco víc…" Zašklebil se tmavovlasý chlapec a začal Edu opět vášnivě líbat. Na rty, na krk, na hrudník…
Menší chlapec byl natolik rozrušený, že kdyby s ním Chris udělal cokoliv, bylo by mu to jedno. Jen neomaleně zakýval hlavou na souhlas.
Bylo mu nakonec úplně jedno, že z jeho zad bude nejspíš jen spálený kus masa, když ho bubeník povalil na rozpálený balvan. On ale bolest necítil. Chtěl jen a jen jeho. Chris zaujal nejspíše svoji nejoblíbenější polohu, chytil Edova stehna, která nadzvedl a nakonec od sebe oddálil. Černovlasý chlapec na nic nečekal a prudce do Edy vrazil svůj penis.
Eda trhavě zavzdychal, netušil, že Chris bude až tak surový. Ne, že by se mu to nelíbilo, ale přeci jen měl sex předtím jen jednou v životě s Andym a byl za to rád. Neuměl si své poprvé představit tak tvrdě.
Chris na nic nečekal a začal se rychlým tempem tvrdě přirážet na Edu, který chtěl něco namítnout, ale vzrušení a rychlé pohyby mu to nedovolovaly. Trhavé sténal a zakláněl hlavu, točila se mu, točila se mu ze všeho kolem něj, avšak hlavně ze spojení těl jeho a černovlasého mladíka.
Chris druhou rukou chytil Edův penis a začal s ním pohybovat ve stejném tempu, které zvolil u přirážení. Funěl a zvláštně se šklebil. Bylo na něm vidět, že je ve svém živlu a jak moc si to užívá.
"Já, já netušil, že si gay," zamumlal skrz vzdechy.
"Nejsem." Sykl Chris. "Jsem bisexuál," pokračoval.
"V tom… v tom není takový rozdíl."
"Myslím, že jo. Mám rád i holky."
"Máš, nebo si to jen namlouváš, protože se bojíš, aby tě nespojovali, že jsi homosexu…"
Nestačil to ani dopovědět, Chris mu nedal šanci a silně na něj narazil.
"Mlč už," zabručel a dál se pochoval ve svém tempu. Mnul Edův penis a přejížděl po něm drsnýma rukama. Občas palcem přejel po jeho žaludu a dále kmital. Eda se s tichými steny kroutil pod ním, nejraději by své nehty zatínal do něčeho poblíž, ale kámen, na kterém ležel, byl moc tvrdý a on si nechtěl zničit své nehty. Neměl je nijak dlouhé, ale byl s nimi spokojený.
Chris nebyl typ člověka, který by se ptal, co jak má udělat a tudíž se bez varování, s hlasitým vydechnutím udělal přímo do Edy. Pomalu vytáhl svůj penis, vyvalil oči.
"Edo? Ty… krvácíš," zakoktal se trochu a pohledem směřoval k výstupu chlapcova těla.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sajü Sajü | Web | 2. června 2011 v 22:02 | Reagovat

Pánečku, ani trošku jsem nečekala, že by tohle bylo už v tomhle díle, ale vyděsil mě ten závěr. A v koutku duše jsem doufala, že jejich poprvé nebude takhle drsný a že ti to Eda víc vychutná, ale je to sladký a těším se na další díl :)) Nebo spíš část ;-)

2 Taru~ Taru~ | 2. června 2011 v 23:37 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ááááá *záchvat* gigigiungivjngivejungpi ................
rychle další díl ... nebo si začnu něco domejšlet :D ... a pak to bude špatný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama