Chcete dostávat informace o novém díle do zpráv? Přidejte si náš profil CARROUSEL POVÍDKA a dostávejte info hned, když se objeví nový díl... x))

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003578337012

Červen 2011

Carrousel 9. díl

13. června 2011 v 21:00 Carrousel

Autor: Kitty & Amy
Betaread: Clarrkys

9. díl

Eda začal přemýšlet o Tienove životě, bylo mu najednou líto, že lidé ve škole modrovlasého chlapce neměli rádi, jak mu dělali naschvály a šikanovali ho. A doma to neměl o moc lepší.

Flashback
Tichým pokojem se začalo ozývat drnčení starého budíku. Zvuk, který přístroj vydával, oznamoval den, kdy pouť měla opět volno, byla zima a Tien i Eda musel chodit do školy. Modrovlasý chlapec zamáčkl přístroj, který ho vzbudil a líně se protáhl. Pomalu se posadil a z malého stolečku vedle postele vyndal své prášky. Od každého si vzal jeden a zapil sklenicí s vodou. Tolik nesnášel rána. Vždy když se probudil, přivítala ho nepříjemná bolest. Bolelo ho celé tělo. Pomalu vstal, místností se ozvalo křupání kostí. Opět se protáhl a líným krokem se rozešel do koupelny, svlékl své trenky a pohled upřel do zrcadla, byl tak hubený. Nebyl za to rád, chtěl přibrat, ale rodiče šetřili peníze a tudíž Tienovi skoro nedávali najíst.
Prsty si přejel po vyhublém břiše, vyčnívajících žebrech a tiše vydechl. Nenáviděl své tělo. Opláchl si oči a s trochou pasty vyčistil zuby. Po veškeré ranní hygieně se opět vydal do svého pokoje, kde se teple oblékl, jelikož venku bylo něco kolem mínus pěti stupňů a také hustě sněžilo. Po chvilce koukání z okna se chlapec otřásl. Vůbec, ale opravdu vůbec se mu ven nechtělo. A nejen ven. Bál se jít do školy, kvůli partičce kluků, která ho neustále pronásledovala a neměla ho moc v lásce kvůli tomu, že jezdil s poutí. Nechápal proč, ale Eda takovéhle problémy nikdy neměl, byl docela oblíbený. Tienovi to bylo velmi líto. Proč také nemůže mít to štěstí, aby ho měl konečně někdo rád? Zajisté je to kvůli jeho vzhledu…
"Dobré ráno," zadrmolil, když se po půl hodině dopracoval do kuchyně. Odpověď žádná, ačkoliv u jídelního stolu seděla jeho matka s otcem. Otec byl zabraný do novin a matka jako vždycky do pilování svých dlouhých nehtů. Tien už byl docela zvyklý, že s ním rodiče nekomunikují, proto si do batohu vložil něco málo k jídlu a vyšel do mrazivého rána.
Po dvaceti minutách dorazil k prázdné autobusové zastávce, kam si sedl a trpělivě čekal na autobus, zabalený do mikiny až po uši.
"Ale ale, kohopak tu máme?" ozvalo se najednou za ním a on už podle toho jedovatého hlasu poznal, o koho jde. Zvedl hlavu a uviděl vysokého, štíhlého chlapce s tmavými vlasy sčesanými do obličeje. Za ním postávalo dalších pět kluků, kteří se škodolibě šklebili.
"Co je?" zeptal se Tien s kuráží v hlase. Tlupa kluků se začala smát.
"Ty se ptáš, co je? Žiješ…TO je! Nechtěl bys jít radši jezdit na kolotoč, co?" zeptal se s úšklebkem ten vysoký.
"Ani ne," zamumlal modrovlasý chlapec a v duchu se modlil, aby autobus okamžitě přijel, jinak to nedopadne dobře. Měl docela smůlu, že tito kluci bydleli ve stejné části města, jako přezimovávala pouť, takže s ním každý den jezdili do školy.
"Jsi nějakej hubenej, ne?" rýpnul si do modrovláska jeden z chlapců té party. "Nemáš asi na žrádlo, co, když jezdíš s poutí?" Dodal ještě s úšklebkem.
"Ale pánové, pozor, možná že by to mohlo být dostatečně sexy, koho z vás vzrušují vychrtlíci?" Zajásal vůdce party.
"No, tak se na něj podíváme, ne?" navrhnul hladově chlapec s temně rudými vlasy. V tomto okamžiku Tien poznal, že přijde něco děsného, věděl, že musí okamžitě ustoupit a také jim co nejdříve zmizet z očí. Zvedl se z lavičky a rychlým krokem se vydal pryč. Ale marná snaha. Samozřejmě, že ho všichni ti vyvrhelové dohonili, obklíčili ho v jednom velkém kruhu a jeden z nich chytil Tiena velmi neomaleně a pevně za ruce, aby sebou necukal.
"Co ode mě chcete? Co jsem vám udělal?" pípl Tien zoufale, do jeho očí se řinuly slzy, ale on se tomu snažil vehementně bránit. Nechtěl plakat, vůbec ne. A hlavně ne před NIMI.
Na svoji otázku nedostal odpověď. Jen někdo vykřikl: "Tak se na něj konečně podíváme, ne?!" A s výskáním ostatních chlapců Tienovi svlékli mikinu takovým způsobem, že mu ji na několika místech roztrhli.
"Ještě tričko, ne?"
"Neblbni, vždyť je fakt zima, mohl by umrznout, ta mikina stačí," ozval se někdo další a v jeho hlase byl slyšet alespoň náznak strachu.
"Jo, asi máte pravdu," přitakal vůdce party a mikinu si schoval k sobě do batohu. Potom se podíval na modrovlasého chlapce, který se před nimi klepal zimou pouze v tričku s krátkým rukávem.
"Pokud budeš tu mikinu chtít vrátit, najdeš nás dneska v noci v té staré garáži za městem, jak je polorozpadlá továrna," sykl jedovatě černovlasý chlapec.
"A přijď sám," dodal další z nich.
"A jestli o tom někomu řekneš, tak si nás nepřej, budeš mít takový peklo, že se z toho do smrti nevzpamatuješ."
"A těš se na večer, máme pro tebe takovou prácičku."
Tohle všechno Tien slyšel ze všech stran, nevěděl, co má dělat, protože když viděl přijíždějící autobus, celá parta i s jeho mikinou byla ta tam.
Tien se sice chtěl vrátit pro novou mikinu do maringotky, ale jelikož autobus jel jen jednou za půl dne, musel do něj nastoupit. Je jasné, že neunikl zvědavým a nechápavým pohledům ostatních cestujících, když si mezi ně stoupl jen v tričku. Všichni si jistě museli ťukat na čelo, co je to za blázna a proč to dělá, ale Tienovi to v tu chvíli bylo úplně jedno. Uvažoval o tom, co mu ti chlapci navykládali. Jaká na něj čeká prácička? Má do garáží vůbec chodit? Ale kdyby nepřišel, co se stane? Možná, že by to bylo ještě horší než předtím.
Ve škole nestál za nic, ploužil se po chodbách a o hodinách nedával vůbec pozor. Byla mu zima. Naštěstí jedna z jeho dobrosrdečných spolužaček se slitovala a půjčila mu svoji druhou mikinu, kterou měla hozenou ve skříňce. S jeho váhou a postavou mu byla ještě trošku velká.
"Díky moc, zítra ti ji vrátím," podíval se Tien na slečnu vděčně.
"To je v pohodě, stejně ji nepotřebuju," mávla nad tím rukou.
Že by se s ním začal bavit alespoň někdo? Tien se maličko pousmál, ale jeho úsměv ho okamžitě přešel, když zjistil, že mu skončilo vyučování a on se musí opět vydat na cestu domů a tím pádem se bude víc a víc blížit onen nechtěný večer.
*
"Mami, já se jdu projít," řekl spíš jen tak pro sebe Tien, protože jeho matka ho absolutně neposlouchala a stále se věnovala svým nehtům nebo vyplňování křížovek. V téhle situaci byl ale rád, že se ho matka neptá, kam jde a kdy přijde, protože to on sám nevěděl. Jestlipak vůbec ještě přijde…
Vzal si na sebe jeho jedinou - kamarádky - mikinu, kterou měl a odešel do tmy.
Jak se víc a víc blížil k polorozpadlé továrně, tím víc se mu svíral žaludek a nohy těžkly takovým způsobem, že spíše každou chvilku stál. Uslyšel dunění hudby, která vycházela z osvětlené garáže. Neodvážil se jít blíž. Stál asi 20 kroků od plechových dveří a čekal, jestli někoho nezahlédne. Avšak jako první, ho zahlédl Denny, právě ten černovlasý kluk, který partu vedl. Najednou z ničeho nic se před ním vynořil ze tmy a popadl ho za rameno.
"Ty jsi vážně přišel, to je perfektní," usmál se zářivě Denny. Byl z něj silně cítit alkohol a podle jeho chování Tien tipoval, že je určitě pod vlivem nějakých drog.
Denny modrovláska zatáhl dovnitř do garáže: "Podívejte se, kdo to k nám přišel na návštěvu!" křikl a všechny pohledy se otočily na toho vyhublého, nezdravě vypadajícího chlapce.
"Konečně máme o zábavu postaráno," řekl kdosi a poplácal Tiena po zádech. "Vzpomínáš, jak jsem ti říkal, že tu pro tebe budeme mít nějakou prácičku?"
Tien jen zoufale přikývl a těkal očima z jednoho chlapce na druhého. Děvčata tam žádná nebyla.
"Já ale myslím, že bychom ho na to nějak měli připravit, ne?" navrhoval chlapec, kterého si Tien zapamatoval z rána. Byl to ten s rudými vlasy.
"To je pravda, takhle ho to nemůžeme nechat dělat," přitakal Denny a vzal láhev tvrdého alkoholu, kterou vrazil Tienovi do ruky. "Tohle vypiješ, dělej."
"Ale já …" Tien chtěl říct, že nepije, ale potom si to raději rychle rozmyslel, protože věděl, že by to stejně nemělo cenu a bylo by to ještě mnohem horší. Láhev nadzvedl a pomalu se napil. Bylo to něco opravdu silného. Asi něco, co chlapci namíchali vlastní rukou. Tien se zakuckal a ostatní kolem něj se rozesmáli.
"Je dobrá, viď?" Denny rozcuchal jeho modré vlasy. "Tak jen dělej, pokračuj, ať tam nezůstane ani kapka."
Asi po patnácti minutách v té lahvi opravdu nic nezůstalo a Tien se cítil naprosto strašně, točila se mu hlava, oči se mu zavíraly a ztrácel balanc.
"Jo, to by stačilo," podotkl Denny a počal modrovlasého svlékat. "Dělej, zapněte tu kameru, ať máme také nějakou památku, ne?" houkl na ostatní kluky, kteří s sebou přitáhli celou techniku.
Tienovi to bylo vlastně už všechno jedno, protože byl vážně hodně opilý a moc toho nevnímal. Ocitl se úplně nahý na roztrhané, moly prožrané pohovce. Chlapci se náramně bavili.
"Tak co, kdo si ho dá jako předkrm?" Křikl z plných plic Denny a podíval se na své kumpány.
"Možná, že bych to zkusil," usmál se nadrženě ten s rudými vlasy.
Konec Flashbacku

Eda těžce přivřel oči, bylo mu ze sebe zle, zle, že Tienovi nevěřil, nahrávku nikdy neviděl a tím pádem myslel, že Tien lže, že chce pouze získat trochu pozornosti. Až teď si uvědomoval, jak moc slepý byl. Měl Tienovi pomoct.
V hlavě mu začalo běhat několik myšlenek, jak by mohl své hloupé chování odčinit.
Věděl však, že by se měl zaobírat spíše myšlenkou ohledně Andrease a Chrise, přeci jen týden byl ještě před nimi a on tu musel zůstat. Těžce se zvedl s pařezu a pomalými kroky se vydal opět ke stanu. Věděl, že se pomalu stmívá, a že nad myšlenkami nad Tienem strávil mnoho hodin.

Tma začala houstnout a Edův krok se zrychloval, byl tak rychlý, že si ani neuvědomoval, kam jde. Až když se ocitl u velkého krmelce, si teprve uvědomil, že cestu, kterou zvolil, se ukázala jako špatná. Za celou dobu si neuvědomil, že rybník, ve kterém se odpoledne koupali, vůbec nemíjel.

Carrousel 8. díl (2/2)

3. června 2011 v 1:53 Carrousel
Autor: Kitty & Amy
Betaread: Clarrkys

8. díl (2/2)


Mladík se nadzdvihl na loktech a usykl, kámen byl opravdu horký, pálil jej do loktů. Snažil se naklonit hlavu tak, aby viděl alespoň něco. "Nic nevidím," zašeptal. "Můžeš to dokončit prosím? Nevím, co by na to řekl Andy, kdyby připlaval a mně stál."
Chris tedy nic nenamítal a začal znovu pohybovat rukou, věděl, že není něco v pořádku, možná byl opravdu až moc hrubý.
Netrvalo dlouho a Eda se pod pohyby Chrisovy ruky udělal společně s hlasitým zavzdycháním.
Pomalu se zvedl a zadíval se na kámen, ze kterého stýkala krev.
"Já… já krvácím?"
"Říkal jsem ti to," namítl černovlasý mladík a zkoumal kámen. "Možná… možná se jen… já nevím… možná jsi měl někde strup a já ho nějak to…"
"Co, co když vykrvácím?" vyvalil oči Eda. Pohltil ho strach a on začínal pomalu šílet.
"Prosím tě, co to je za blbost? Jak bys vůbec mohl vykrvácet? To určitě bude v pohodě, nic to není," ujišťoval sám sebe tmavovlasý chlapec.
"No jak asi, normálně!" rozkřikl se Eda, který měl nervy napnuté jako struny. Toto byla jeho špatná vlastnost. Když něco podobného stane, on začne natolik hysterčit, že je myšlením zcela nepřítomný.
"Uklidni se!" křikl na něj Chris a chytl menšího chlapce za ramena a donutil si ho sednout na kámen.
"A neječ tady, nebo Andreas něco uslyší a to my přece nechceme, nebo snad ano?" Propaloval Edu pohledem. "Dělej, ukaž mi to," dodal.
"Cože?" Díval se na něj nevěřícně chlapec, který seděl na rozpáleném balvanu a lehce se po těle třásl. I když už byl trochu klidnější.
"No, roztáhni nohy, kouknu se, jestli tam něco nemáš."
"Ne, nebudu ti nic ukazovat." Eda se najednou cítil trapně.
"Stalo se ti tohle, i když jsi spal s Andym?" Chris se mu zadíval starostlivě do očí.
"Ne," zavrtěl Eda hlavou. "On byl totiž jemnej, víš, ne jako ty…" sykl skrze zuby, najednou na něj přicházelo naštvání.
"Buď ticho, já jsem byl ještě docela jemnej," řekl docela klidně tmavovlasý chlapec a Edu povalil, roztáhl mu nohy a začal zkoumat jeho poraněné místo.
Edovi nezbývalo nic jiného než jen trpělivě čekat. "Tak co?" pípl, celý rudý v obličeji.
"Já myslím, že už je to v pohodě, nic tam nemáš… zkus jít na chvilku do vody, ať se opláchneš." Na to Chris vstal a zamířil ke břehu rybníka.
Eda poplašeně zamrkal, měl jít do rybníka a opláchnout se? Jeho hlavou začaly proudit myšlenky jako, co když nějaká ryba ucítí krev a poplave k němu, nebo co když bude krvácet do vody a Andreas něco pozná, a spousta dalších otázek zaplňovala jeho hlavu, že úplně zapomněl jít zpět.
"Ty už jsi tady?" zamrkal Chris, když se jeho kamarád pomalu vylézal z vody.
"Bože," sotva popadal dech. "Já sem mrtvej, taková dálka, ono se to nezdá, ale… já sotva dejchám. Je dobře, že jste neplavali za mnou, myslím, že by to Eda nedal," těžce se zasmál. "A kde vůbec je?" rozhlédl se okolo, jestli svého přítele neuvidí.
"Edo! Máš tu kluka." Křikl Chris, nechtěl Andymu říkat, že šli na kameny, kam by se jistě blonďák vydal a uviděl krev.
Eda prudce vstal, rozeběhl se ke svému partnerovi a skočil na něj, div ho nepovalil na zem. "Bál jsem se o tebe," šeptl, "byl jsi tam tak dlouho."
"Kecy," šeptl tiše Chris.
"Co?" Zamrkal Andy nechápavě.
"Že kecá, celou dobu tu mlel nějakou svojí historku, ve který nepadlo ani jedno tvoje slovo," zalhal.
"Koukám, že už si celkem rozumíte," usmál se Andy s trochou naděje.
Eda pouze mlčky pozoroval Andrease, nechtěl nic namítat, ale ani nic prozradit.
Blonďák si opatrně sedl na trávu s Edou na klíně. "Do vody už vážně nejdu, vy klidně běžte, ale já sem unavenej na týden dopředu," smál se.
"Může dělat něco tady… třeba si jen povídat," navrhl Eda.
"Třeba o sexu," dodal Chris.
Eda těže polkl.
"Tak kámo, pověz mi jaký to je spát s Edou?" zasmál se a sedl si vedle nich.
"No… je to jedinečný," uculil se zamilovaně Andreas.
"Je úzkej?" pokračoval černovlasý chlapec se svými otázkami.
"Hey, já jsem pořád tady… a vůbec… to… to není tvoje starost." Čertil se Eda naoko.
"No tak se jenom ptám, ne?" uculil se Chris. "Docela mě to zajímá a navíc, jsme přeci kámoši, nebo ne?"
"Jo, to sice jsme, ale nemám rád takovýhle otázky ještě, když je slyším," řekl trochu naštvaně hnědovlasý chlapec a popadl svoje trenky, které si hned natáhl.
"Copak to s tebou je, miláčku?" podíval se na něj mile a starostlivě Andreas. "Jsi nějakej nervózní, vždyť my to taky myslíme i ve srandě…"
"Ale jak by se tobě líbilo, kdybych tohle řešil já s Chrisem o tobě?" Eda si opět sednul vedle blonďáka na trávu a upíral na něj svoje oči.
"No, popravdě mně by to vůbec nevadilo, protože Chris o mně ví všechno…" Blonďák se trochu zarazil, protože mu došlo, že by z toho, jak to řekl, mohlo vyplynout to, že se svým nejlepším kamarádem spal. Nechtěl, aby se to Eda dozvěděl.
"Pořád jsi mi neodpověděl na moji otázku," začal opět rýpat Chris a upřel svoje tmavé oči na svého nejlepšího kamaráda.
"Co přesně myslíš?"
"To, jestli je úzkej," uculil se černovlasý chlapec.
"Jo, to teda sakra je," zasnil se Andreas a lehce se zachvěl při vzpomínce na sex s Edou. "Teda Chrisi, ty jsi zase nadrženej jako prase," rýpnul si blonďák se smíchem na rtech.
"No, už ani ne…"
"Víte co? Radši už někam půjdeme, ne? Už mě to tu nebaví… co kdo navrhuje?" Postavil se Eda a založil ruce na prsou.
"Já bych navrhoval skupinovej sex," zasmál se Chris a všichni tři se po sobě podívali.
Andreas i Chris propukli v hlasitý smích. Jediný, kdo se nesmál, byl Eda, který začal hned prskat. "Zbláznil ses?" sykl.
"Proč? Náhodou by to bylo super, představ si, že bych ti honil penis a Andy by do tebe vnikal," usmál se šibalsky.
Edovi hned zaškubalo v rozkroku. Nechtěl si to připustit, ale líbila s emu ta představa. "Ne!" zašeptal.
"Tak bys chtěl, abych do tebe vnikal já?" šeptl tajemně černovlasý chlapec.
Eda na něj vykulil oči, miloval to, ale opravdu nečekal, že se Chris zeptá před Andym.
"Ok, tak prrr, je to můj kluk Chrisi," zasmál se blonďák, který netušil, že Eda již s Chrisem spal.
"Nežárli," zasmál se Chris.
"Myslím to vážně, Chrisi," zadíval se na něj jeho nejlepší kamarád.
"Miluješ Edu?" pozdvihl obočí Chris.
"C… co?" zakoktal se Andy. "Já… já…" zakoktal se. Miloval Edu, to ano, ale neřekl mu to ještě do očí. Avšak mu teď došlo, že Chris zničil kouzlo prvního vyslovení 'miluj tě'. Věděl, že pokud teď neodpoví, Eda si bude myslet, že ho nemiluje, ale pokud odpoví, ztratí to ono kouzlo.
Blonďatý chlapec tedy vstal, chytl do ruky Edovu ruku a zadíval se mu do očí. "Miluju tě, broučku," šeptl, jak nejněžněji uměl.
Poté nastala trapná minuta ticha. Eda koukal s očima dokořán na svého přítele. Chris si v hlavě přehrával, že právě on zradil svého nejlepšího kamaráda a vyspal se s jeho klukem. A Andy tiše stál. "Nečekám, že mi odpovíš. Nebudu na tebe naléhat." Šeptl po chvíli blonďák. "Já… já," koktl Eda.
"Ššš, až budeš připravenej," usmál se chlapec chápavě, pustil Edovu ruku a otočil se na Chrise. "Ano, Chrisi, miluju Edu." Kývl na svého kamaráda.
Oba dva chlapci stáli jako zařezaní. Oba si v hlavě promítali, co se právě před chvilkou mezi nimi stalo. Chris měl výčitky svědomí, že Andyho také tak trochu podvedl. A Edovy myšlenky? To byla jedna velká sněť všeho, co se ten den stalo. Počínaje osudnou nocí si promítal opět celý den až do poslední chvíle. Chtělo se mu tak moc brečet. Ještě v životě neudělal něco takového. Aby využil kamaráda. Jednou mu to přece bude muset říct. On chce přece Chrise a Andyho nemiluje. Ano, má ho rád, ale není to láska.

"J… já…" zablekotal Eda. Chtěl blonďákovi odpovědět hned, aby nebyl zklamaný a sám neměl tak velké výčitky svědomí. Ale říci, že ho miluje, to říct nedokázal. Radši sklopil hlavu a začal kopat do kamínků, které se mu připletly pod nohy. "Děkuju," zašeptal. Andreas se mile usmál na oba dva chlapce a začal se oblíkat.
"Nevím, jak vy dva, ale já jdu do stanu, po tom mým plaveckým výkonu se nemůžu ani hnout, natož ještě někam chodit. Jdu se pěkně zahrabat do spacáku," dodal ještě, když na svoje ještě mokré tělo rval džíny a tričko.
"Já se půjdu ještě porozhlédnout po okolí, jestli vám to nevadí," špitl Eda a vydal se směrem pryč od rybníka, kde bylo tak krásně. Potřeboval si v hlavě srovnat všechny myšlenky.

Po krátké chvíli chůze se Eda usadil na pařez stromu, který vykukoval ze země na opuštěné mýtině. Bylo tam velké horko, a tak si sundal tričko, které si vzápětí hodil přes ramena, aby si je nespálil. Sám sobě si vyčítal, že tuto partu vůbec poznal. Kdyby nejezdil s kolotoči, nikdy by se do tohoto města nedostal, kdyby nešel ten večer ven, nepotkal by Andrease, kdyby, kdyby… Nebylo by přece jen lepší se vrátit domů a žít zase ten starý život? Trávit veškerý čas se svou rodinou a prací, která ho tolik unavovala.


Najednou si vzpomněl také na Tiena. Oni dva měli práci u kolotočů rozdělenou, vše dělali pěkně na půl a teď když tam Eda není, to se Tien musí pořádně nadřít. Není to žádný med, pracovat na pouti. Nechápal proč, ale najednou se mu po tom chlapci s modrými vlasy zastesklo a chtěl ho vidět, chtěl mu i tak trochu pomoct. Tento chlapec totiž neměl vůbec lehký život…

Carrousel 8. díl (1/2)

2. června 2011 v 17:17 Carrousel
Autor: Kitty & Amy
Betaread: Clarrkys
PS: Ještě dnes čekejte další část x)

8. díl (1/2)


Eda se roztomile protáhl a zazíval. "Dobré odpo… cože? Jak odpoledne?"
Blonďáka pohled na jeho přítele rozesmál. Jak tam stojí, rozcuchaný a ještě celý zničený po noci. "No, trošku jsi zaspal, už je oběd, tak pojď, najíme se, ať můžeme něco podniknout." Dodal mile s úsměvem.
"Já si myslím, že dneska nepodniknu vůbec nic, bolí mě strašně záda z té tvrdé země." Protáhl se hnědovlasý chlapec tak vehementně, až mu v zádech zakřupalo. Nakonec se posadil na balvan mezi Andrease a Chrise, kteří už mu podstrojovali pod nos grilované maso s přílohou.
"Teda, vypadá to fakt pěkně," usmál se na jídlo Eda. Popadl příbor a než se ti dva nadáli, měl půlku talíře v sobě. "Tak… co dneska chcete podniknout?" Zeptal se s plnou pusou.
"Já jsem navrhoval někam se jít projít," napřímil se blonďák, kterému při této myšlence plály oči nadšením.
"Ale já jsem to samozřejmě okamžitě zavrhl…" dodal černovlasý chlapec, který se k Edovi trošku víc přiblížil. Bez pochyby… Eda cítil, jak se k němu Chris stále přibližuje. Začal být poněkud nervózní, nechtěl, aby Andy pojal nějaké podezření.
"A co jsi tedy vymyslel ty?" Upřel svoje hnědé oči na černovlasého chlapce, který měl obličej tak dvacet centimetrů od toho jeho.
"Myslel jsem, že bychom se mohli jít třeba koupat, ne? Znám tu jeden docela parádní rybník, kde nikdo stoprocentně nebude."
"No jo, ale nemáme plavky," pokrčil rameny blonďák.
Chris ho okamžitě propíchl pohledem: "Právě proto říkám, že tam stoprocentně nikdo nebude, hlavo…"
Všichni tři se zasmáli, nejdříve z toho měli srandu, že by se měli jít koupat nazí, ale nakonec se přece jen dohodli, že půjdou. Nakonec, byla to lákavá představa…
Hned po jídle pečlivě zabezpečili stan, vzali si potřebné věci a vydali se za Chrisem, který je nadšeně vedl. Eda šel spíše jako tělo bez duše, dumal v myšlenkách nad minulou nocí. Přišlo mu neskutečné to, co se odehrálo ve stanu s Chrisem, avšak tomu stále ještě plně nevěřil.
Trochu ho ujistilo to, jak se k němu Chris při jídle přiblížil, ale nebral to jako pádný důkaz.
Asi po pěti minutách se všichni tři ocitli u rozlehlého rybníku. Byl kupodivu čistý. Voda se třpytila při dopadech slunce na jeho hladinu. Ptáci, kteří zpívali, dodávali místu pohodovou atmosféru a šumění lesa působilo nadmíru uklidňujícím dojmem.
Svlékali se, pomalu avšak najisto. Jediný, kdo měl zábrany, byl Eda. Styděl se stát před svým idolem v celé své kráse.
"Nemohl bych se koupat v trenkách?" šeptl tiše a v rukou začal mnout lem svého spodního prádla.
"Ty se stydíš? Miláčku, Chris tě neukousne, je to kámoš. Nemusíš se ho bát." Usmál se něžně blonďák a Edu zamrazilo při slově miláčku. Bylo mu Andyho líto, věděl, jak moc ho měl rád a on ho přitom podvedl s Chrisem. Ba on nevěděl, jestli podvedl skutečně nebo pouze ve snu. Stále ho hryzala myšlenka, zdali se má Chrise zeptat, nebo tiše mlčet.
"Jenže… mně… nezdá se mi vhodný tu jen tak plavat s pindíkem volným, co… co když jsou v tom rybníku kapři? Nebo jiný ryby? Co když mi ho ukousnou?" zašvitořil a jeho kamarádi se začali smát.
"Pokud ti h ukousnou, tak už ti ho nikdo nebude moct honit," Prohlásil bez zájmu Chris.
V Edovi bodlo, své oči upřel na černovlasého chlapce. Že by přeci jen předešlá noc nebyl sen?
"No a to by byla velká škoda, viď?" zasmál se blonďák, který se bez ostychu svléknul a během minuty už stál po kolena ve vodě.
"No… to by tedy byla," šeptnul Chris tak tiše, že ho Andy nemohl slyšet. Svoje oči však stále upíral na Edu.
Hnědovlasý chlapec jen zamrkal, chtěl něco říct, ale to už se Chris rozeběhl a skočil do vody takovým způsobem, že s sebou sejmul také Andyho, kterého vzápětí začal topit…Oba se při tom hlasitě smáli.
Eda využil situace, že si ho ani jeden nevšímá, a tak jedním pohybem ruku ze sebe shodil všechno oblečení a honem vběhl do vody.

"Děláte si ze mě legraci?" Zeptal se Eda celý namodralý, drkotajíc zuby.
"Proč? Copak se děje?" zeptal se blonďák s úsměvem na rtech. "Ty vypadáš, jako chcíplá mořská panna, lásko," začal se smát a popadl svého přítele kolem pasu.
"Na mě je ta voda trochu moc studená, myslím, že už nikdy nebudu mít děti…." Po tomto nastala trapná minuta ticha, ale potom se všichni začali smát.
"Tobě to stejně může být jedno," nadhodil Chris, který v mokrých vlasech, které se mu lepily na čelo a na tváře, vypadal jako bůh. "Teda pokud tady není něco, o čem nevím…" Odmlčel se a nakonec se jemně zeptal: "Andy? Ty jsi žena?"
Nastal další výbuch smíchu. Smáli se tak dlouho, až nemohli popadnout dech.
"Ty jsi fakt pako, Chrisi, víš o tom?" Zakřičel blonďák a začal na bubeníka cákat vodu.
"Neblbni, budu mokrej!" zapištěl se smíchem Chris a snažil se před tou sprchou schovat. "Mám nápad, teda určitě je lepší než tady Andreasův."
"A ten zní…?" Zeptal se se zájmem Eda, který tohle divadlo pozoroval z povzdálí.
"Plavecká soutěž. Kdo vydrží dýl a přinese na břeh mrtvýho žraloka. První začíná Andy." Uculil se černovlasý chlapec.
"Sice nevím, jestli to klapne s tím žralokem, ale první část beru. Můžeme třeba zkusit plavat nad druhou stranu rybníka. Co vy na to?"
"No, já nevím, není to trochu nebezpečný?" zeptal se se strachem v očích Eda.
"Ty jsi nebezpečnej," probodl ho pohledem Chris. Eda viděl v jeho očích něco, jako náznak toho, že se chce Andyho tak trochu zbavit a chce být sám s Edou. Nebo se mu to jen zdálo?
"Tak poplavte, bude zábava." Zasmál se Andy a začal se líným tempem přibližovat k druhému břehu.
"Jsi první, tak se ukaž, chlapče," zasmál se Chris a pohled upřel na mladšího chlapce. Sjel ho pohledem. V čiré vodě mohl dobře vidět jeho penis, i když byl mladík po pas potopený.
"Na… na co koukáš?" nervózně si skousl ret Eda a těžce vydechl. Nemohl zapřít, že ho Chris vzrušoval. Vzrušoval ho Chris ve spánku, Chris u jídla, Chris ve vodě, Chris, který na něj koukal. To vše v něm vyvolávalo vlny vzrušení, které těžko ovládal.
"Vadí ti to?" šibalsky se usmál černovlasý chlapec a pomalu se přiblížil až k Edovi. Zkontroloval, zdali je Andreas v ostatečné vzdálenosti, aby nic neviděl, chytil Edu za boky a přitáhl si ho na své tělo.
"To co ti teď řeknu, se ti nebude líbit… ale… jsi taková malá kurvička, víš to?" zašeptal a vydechl na Edovy rty, který chtěl něco namítnout, ale doslova se mu z Chrisova jednání podlomila kolena.
"Dávej pozor… snad ses do mě nezamiloval," zasmál se a rukou sjel na Edův penis. "Začíná tvrdnout, tak se mi líbíš." Pokračoval a pomalými pohyby začal hýbat rukou.

Chlapec s vínovými vlasy jen tiše zasténal, otevřel oči a zadíval se do těch Chrisových. Snažil se v nich číst, najít odpověď na své otázky, které se bál vyslovit nahlas.
"Chtěl bys vědět, proč to dělám?" pozdvihl Chris obočí, podle Edova výrazu poznal, že jeho společník tápá v myšlenkách. "No, popravdě sám nevím, ale strašně se mi líbí tvoje jakási nevinnost spojená s nadržeností, která se v tobě skrývá," culil se, "mmmh, vlastně to by byla i dobrá písnička." Šibalský úsměv.
"Bereš mě jako hračku?" odvážil se Eda promluvit.
"Copak bys chtěl něco víc? Chodíš s mým nejlepším kámošem," mrkl.
"A ty příteli svého nejlepšího kámoše, teď honíš penis," sykl trochu chlapec, netušil, kde se to v něm vzalo.
"Ok, tak já to dělat nebudu." Pozdvihl Chris ramena a pustil chlapcův ztopořený úd.
"N… ne," zaškemral Eda a nevinně si skousl ret.
Chris se na něj s úsměvem podíval zpátky. Začínal na sobě také pociťovat vzrušení. Vzrušoval ho už jen pohled na toho hubeného chlapce, který stál před ním. Velice se mu líbilo, jak mu Eda podléhá a chce od něj něco víc. Rukou, kterou měl stále ponořenou pod vodou, opět chytil chlapcův penis a trošku zmáčkl.
"Však ty víš…co oči nevidí, to srdce nebolí," pošeptal Edovi do ucha a kývl hlavou směrem k Andymu, který už byl za půlkou rybníka a ani neměl sílu na to, aby se otočil a zjistil, jestli za ním ti dva plavou.
Edu najednou popadla tak velká touha mít Chrise. Tak moc po něm toužil a jeho vzrušení nabývalo extrémů. Zadíval se černovlasému chlapci do očí: "Tady ale ne, nechci, aby nás náhodou viděl," zašeptal a zamířil ihned ven z vody. Chris mu byl v patách, tohle přece nemohl odmítnout.
"Pojď," sykl tmavovlasý chlapec a hrubýma rukama Edu popadl za zápěstí. Najednou se spolu ocitli na malém prostoru, které osvětlovalo slunce. Tento malý plac trávy byl ze všech stran obehnán velkými kameny, které byly natolik rozpálené, že měl Eda pocit, jako by byli v pekle. Je to jasné, tady je nikdo neuvidí.
Ale už v sobě dále nemohl držet touhu po chlapci, který stál před ním v plné své kráse, osvětlen sluncem. Vypadal jako nějaká nadpřirozená bytost. Až tak byl krásný. Eda hodil všechny svoje starosti a myšlenky stranou, svoje ruce obtočil kolem Chrisových boků a silně jej na sebe přimáčkl. Jejich rty se okamžitě setkaly a jejich jazyky se začaly vášnivě proplétat. Eda hladil svého společníka na každém místě těla, kam jen dosáhl, až nakonec jeho prsty zabloudily do Chrisova rozkroku. Cítil, jak moc je vzrušený. Sevřel ruku kolem jeho penisu a začal jím pohybovat v docela rychlém tempu… Konečně se ozvaly steny, které se draly z Chrisových úst. Tak moc se mu to líbilo.

"Co děláš?" zašeptal vzrušeně Eda, když se společník dotkl jeho ruky, kterou odsunul pryč.
"Tohohle už bylo hodně, nemyslíš? Je čas podniknout něco víc…" Zašklebil se tmavovlasý chlapec a začal Edu opět vášnivě líbat. Na rty, na krk, na hrudník…
Menší chlapec byl natolik rozrušený, že kdyby s ním Chris udělal cokoliv, bylo by mu to jedno. Jen neomaleně zakýval hlavou na souhlas.
Bylo mu nakonec úplně jedno, že z jeho zad bude nejspíš jen spálený kus masa, když ho bubeník povalil na rozpálený balvan. On ale bolest necítil. Chtěl jen a jen jeho. Chris zaujal nejspíše svoji nejoblíbenější polohu, chytil Edova stehna, která nadzvedl a nakonec od sebe oddálil. Černovlasý chlapec na nic nečekal a prudce do Edy vrazil svůj penis.
Eda trhavě zavzdychal, netušil, že Chris bude až tak surový. Ne, že by se mu to nelíbilo, ale přeci jen měl sex předtím jen jednou v životě s Andym a byl za to rád. Neuměl si své poprvé představit tak tvrdě.
Chris na nic nečekal a začal se rychlým tempem tvrdě přirážet na Edu, který chtěl něco namítnout, ale vzrušení a rychlé pohyby mu to nedovolovaly. Trhavé sténal a zakláněl hlavu, točila se mu, točila se mu ze všeho kolem něj, avšak hlavně ze spojení těl jeho a černovlasého mladíka.
Chris druhou rukou chytil Edův penis a začal s ním pohybovat ve stejném tempu, které zvolil u přirážení. Funěl a zvláštně se šklebil. Bylo na něm vidět, že je ve svém živlu a jak moc si to užívá.
"Já, já netušil, že si gay," zamumlal skrz vzdechy.
"Nejsem." Sykl Chris. "Jsem bisexuál," pokračoval.
"V tom… v tom není takový rozdíl."
"Myslím, že jo. Mám rád i holky."
"Máš, nebo si to jen namlouváš, protože se bojíš, aby tě nespojovali, že jsi homosexu…"
Nestačil to ani dopovědět, Chris mu nedal šanci a silně na něj narazil.
"Mlč už," zabručel a dál se pochoval ve svém tempu. Mnul Edův penis a přejížděl po něm drsnýma rukama. Občas palcem přejel po jeho žaludu a dále kmital. Eda se s tichými steny kroutil pod ním, nejraději by své nehty zatínal do něčeho poblíž, ale kámen, na kterém ležel, byl moc tvrdý a on si nechtěl zničit své nehty. Neměl je nijak dlouhé, ale byl s nimi spokojený.
Chris nebyl typ člověka, který by se ptal, co jak má udělat a tudíž se bez varování, s hlasitým vydechnutím udělal přímo do Edy. Pomalu vytáhl svůj penis, vyvalil oči.
"Edo? Ty… krvácíš," zakoktal se trochu a pohledem směřoval k výstupu chlapcova těla.