Chcete dostávat informace o novém díle do zpráv? Přidejte si náš profil CARROUSEL POVÍDKA a dostávejte info hned, když se objeví nový díl... x))

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003578337012

Carrousel 7. díl

22. května 2011 v 23:03 |  Carrousel
Autor: Kitty & Amy
Betaread: Clarrkys
PS: Omlouváme se za menší zdržení s dílem x)7. díl


"Nejsem z toho nadšený," mumlal chlapec, který si do tašky až zběsile házel oblečení.
Bylo mu v podstatě jedno, co si vezme. Jejich výlet pod stan se mu nijak nezamlouval. Miloval svou postel a vzdát se jí kvůli seznámení s Edou mu nepřipadalo jako dobrý důvod. "Vážně musím jet?" zamručel, když zapínal svou tašku.
"Jo!" zívl Andy, "je to kvůli tobě, Eda se na mě zlobí, a pokud nepojedeš, nebude semnou mluvit."
"Já? Jakou v tom mám roli já, to vy jste spolu spali a vy jste se pohádali." Namítal Chris.
"Ano, kvůli tobě, řekl jsem ti, že jsme spolu spali, Eda ví, že ho moc v lásce nemáš a má strach, že to řekneš každýmu, koho potkáš. Proto je lepší když se seznámíte a budete 'kámoši'."
"Nechci s ním bejt kámoš."
"Pojď." Zavelel Andy a rozešel se do auta. Gabriel jim slíbil, že je odveze do lesa a přijede pro ně přesně za týden. Týden, který spolu stráví Eda, Andy a Chris pod jedním stanem.
Netrvalo dlouho a jejich auto zastavilo u maringotky. Eda měl smíšené pocity, na jednu stranu byl rád, že stráví týden s Chrisem, avšak po daném incidentu, který se odehrál v Andyho bytě, si nebyl až tak jistý, zdali má odvahu dívat se na svého vyvoleného.
"Jsme tu." Usmál se blonďák. "Ukaž, pomůžu ti." Vzal mu taškou, která přistála na ostatních v kufru.
"Jak se těšíš?" pravil skrz polibky, kterými Edu zasypával.
"Hm." Pípl jeho přítel.
"Cesta bude trvat přesně… 40 minut." Zasmál se Gabriel a pustil jednu z jejich písniček. "Voice in my head, dobrý co?" smál se nad dobře provedenou písničkou.
"To jsi psal a zpíval ty?" vyzvídal Eda s nadšením.
"Jo, myslím, že to je můj nejlepší hit… pardon, náš." Zazubil se, když viděl vražedný pohled svého bratra.

***

"Jsme tu." Kývl směrem k lesu nejstarší z chlapců. "Vysadím vás tady, máte pepřáky? Kuše? Šípy?" smál se.
"Abychom ty šípy nepoužily na tebe." Odsekl Chris, vystoupil z auta s hlasitým třísknutím dveří.
"Přejde ho to… bude muset." Mrkl na pár, který seděl vzadu.
"Vím." Kývl Andy a vystoupil. Vzal svou i Edovu tašku a rozešel se k místu, které si jako malý vyhlídl.
"Tady to je," usmál se. "Jsem prostě dobrý, i přes všechna ta léta si tohle místo pamatuju." Chválil se, odložil tašky a s Chrisovou pomocí začal stavět stan.
"Mohli bychom si udělat oheň a opéct buřty, co vy na to?" usmál se blonďák.
"Nebo bychom mohli jít spát." Zabručel Chris, oháněl se rukama kolem dokola, "nesnáším hmyz," čertil se.
"V tašce mám repelent." Špitl Eda s nadějí, že se atmosféra trochu odlehčí.
Ještě chvíli se oba kamarádi prali se sestrojením konstrukce stanu, natahováním plachty a upevňováním všeho okolo. Když vše bylo hotovo, Chris chtěl jít spát, neměl náladu sedět společně s Edou u ohně a povídat si veselé historky z dětství. I chlapec s vínovými vlasy přikývl na možnost spánku, byl vyčerpaný z balení a z cesty. A především ze svých myšlenek, den předtím nemohl dospat, tíživý, ba i vzrušený pocit, mu nedopřál klidnou noc. Budil se za celou noc tolikrát, že by se dalo říct, že vůbec nespal. Přemýšlel nad oným týdnem, měl strach být s Chrisem v lese, nebál se, že by mu ublížil, na jednu stranu mu věřil, ale nevěděl, co od něj může čekat. Jeho myšlenky sahaly hluboko a jeho fantazie jen pracovala. Představoval si povídky, které si budou vyprávět, hry a zábavu, kterou spolu prožijí, ale ze všeho nejvíce si představoval sex. Sex ve stanu, sex u stromu, sex s Chrisem. V ani jedné jeho představě nehrál žádnou roli jeho přítel Andreas, vše co prožil ve svých myšlenkách, se odehrávalo s bubeníkem kapely, na které byl na koncertě.
"Dobrou." Ozvalo se do ticha, které kolem panovalo. Byla tma a vše co bylo slyšet, bylo občasné zahoukání sovy, nebo šumění lesa.
Všichni chlapci leželi v jednom stanu. Nebyl až tak prostorný, ale pro tři útlá těla stačil. Eda ležel uprostřed, tak rozhodl Andy, podle kterého byl první krok k seznámení dokázat vedle sebe spát a setrvat alespoň v noci.
Eda nenamítal, byl unavený, ale jeho myšlenky směřovali jinam. Měl v plánu probdít celou noc a pozorovat svého vyvoleného.
Sotva co Andreas usnul, se tichými pohyby snažil otočit tváří v tvář Chrisovi. Ten ho však zastavil. Způsob, který použil mladík, vůbec netušil. Natiskl se na něj zezadu s rukou, kterou mu přitiskl na bok. Celá akce byla doprovázena tichým vydechnutím mladšího chlapce, tělem jakoby mu projel blesk, netušil, jestli nesní. Vše mu připadalo nemožné.
Ruka, která byla položena na jeho boku, se začala pomalými pohyby posouvat, lehce se pohybovala nahoru a dolů a hladila chlapcovo hubené tělo. Nejprve bok, hruď, poté i břicho a stehno.
Eda už otevíral rty, chtěl promluvit, avšak víc než tichý sten ze sebe nedostal. Jeho hlas se zlomil, nedovolil mu mluvit. Ticho, které panovalo lesem doprovázené tichými steny, nic víc nebylo. Nic víc než tma.
Chrisova dlaň studená, drsná, která dokázala hladit s tou největší něhou, se sunula k lemu Edových trenek. Ruka pomalu vyhrnovala chlapcovo tričko a chladila horkou kůži.
"Chrisi," vydechl Eda spíše do ticha, jeho slovo, věta, měla být otázkou, která však zmizela v tichu.
Studily ho Chrisovy prsty na jeho pokožce. Cítil, že celý hoří. Hořel touhou. Tolik chtěl Chrise jako ještě nikoho, tak moc si přál, aby to nikdy neskončilo. Přišlo mu to nadmíru kouzelné, vášnivé, něžné. Za tak krátký okamžik v jakém se zamiloval do bubeníka, se zamiloval i do jeho drsných rukou, které zajížděli pod lem jeho trenek. Chvěl se pod každým jeho dotekem. Vyvolávalo to v něm vlny vzrušení, nadrženosti, něhy. To vše se v něm mísilo.
Chris neváhal a rychlými pohyby zbavil Edu spodního dílu oblečení, které chlapec měl. Prsty obemkl chlapcův ztopořený penis. To bylo poprvé a naposled, co i Chris vydechl vzrušením.
Línými avšak pevnými a zkušenými pohyby začala Chrisova ruka kmitat.
Přejížděla dolu a nahoru po Edově údu. Druhá Chrisova ruka se dostala do pozice před Edovu pusu, prstem objížděl konturu jeho rtů a své prsty zasouval do Edovy pusy.
Jeho obličej byl těsně u Edova krku, dýchal mu na něj.
Prsty přejížděl po jeho penisu, pohyboval rukou. Líbilo se mu to, nechápal, kde se to v něm vzalo. Tajně se mu Eda líbil, ale věděl, že je to přítel jeho nejlepšího kámoše, i když to byl frajírek, nechtěl se se svým kamarádem pohádat kvůli někomu, kdo se mu líbí. Měl Andyho rád a chtěl, aby byl šťastný, ale adrenalin, který se touto akcí dostával, se mu nadmíru líbil.
Ještě přesně netušil, co vlastně dělá a jak se bude situace vyvíjet dál. Chtěl sex, ale věděl, že takhle to nejde. Že kdyby se Andy probudil, pohádali by se. Vlastně ani s Edou kvůli svému kamarádovi spát nechtěl, to však jeho penis neposlouchal.
"Tlačí mě." Vydechl Eda. "Tlačí mě tvůj penis… do zadku." Zakňoural, hlas se mu vzrušením zlomil. Tolik se mu to líbilo a chtěl víc. Chytl Chrisovu ruku a začal s ní pohybovat podle svého tempa.
"Rád udáváš rychlost?" vydechl mu černovlasý chlapec do ucha, do kterého ho pochvíli lehce kousl.
"Ně… někdy."
"Líbí se mi to… vyhoň se sám."
"N… ne… chci to od tebe… prosím."
"Chceš i něco víc?"
"A… ano."
Dále už nemluvili, Chrisova ruka se pohybovala podle tempa, které udával Eda. Oba tiše leželi a užívali si vzájemné blízkosti.
"Já… já tě…" Eda chtěl přiznat své city, ale přerušil ho orgasmus, který se dostavil. Snažil se být tiše, ale steny, které se valily z jeho úst, nebyly k zadržení. Jeho tělo bylo napnuté. Nemohl mluvit. Po chvíli, kdy se uklidnil a byl schopný slova, chtěl dokončit svou větu. "Já tě…"
"Co?" Zamručel Andy, který se právě probudil. Zamžoural do tmy a dezorientovaně se rozhlížel.
"Já… já…" koktal Eda, nevěděl, co si v danou chvíli vymyslet.
"Spi," zívl Andy a přetočil se na druhý bok.
Chris Edovi tiše natáhl spodní prádlo, beze slova se otočil a usnul. Eda ještě nějaký čas probděl, než i on upadl do říše snů.

***

Ráno, když se chlapec probudil, stan byl prázdný. Jediné co ho vylákalo, byla vůně grilovaného masa, která si našla skulinku ve stanu a šimrala Edův rozmazlený nos. Chris i Andreas seděli na plochých kamenech s talířky v ruce.
"Dobrý odpoledne, spáči," smál se blonďák, který právě nandával maso pro Edu.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 KIKI KIKI | E-mail | Web | 23. května 2011 v 15:11 | Reagovat

No konečně Chris a Eda :-D ...se teším na další dílek. :D

2 Zero Zero | 23. května 2011 v 16:07 | Reagovat

No to je teda kamarat ten Chris :D ale inak dobra kapitola :D

3 anuke-niichan anuke-niichan | E-mail | 23. května 2011 v 19:53 | Reagovat

wow konečně..chichi perverznosti XD chudák Andy

4 Alex Alex | Web | 24. května 2011 v 18:42 | Reagovat

:D není mi líto Andyho, mě se Andy prostě nelíbí :D

5 Christina <3 Christina <3 | Web | 24. května 2011 v 22:07 | Reagovat

Tak to jsem vůbec nečekala. Že pojedou stanovat a potom v noci se stane tohle. Přesně takhle si to představuji. Tenhle díl se mi moc líbí. Každý váš díl prožívám a úplně si to představuji, to skoro u každé povídky, ale u téhle asi nejvíc, protože vím, jak vypadají postavy. To je moc dobré, moc. Chci další díl, ale za jak dlouho bude? A mohu se zeptat, jestli bude i něco víc? Jako jestli Chris bude chtít sex, jestli se to stane a co Andreas? No, dobře. To je moc otázek, nechám se překvapit! Jen tak dál :), těším se na další díl!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama