Chcete dostávat informace o novém díle do zpráv? Přidejte si náš profil CARROUSEL POVÍDKA a dostávejte info hned, když se objeví nový díl... x))

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003578337012

Carrousel 6. díl

8. května 2011 v 19:37 |  Carrousel
Autor: Kitty & Amy
Betaread: Clarrkys

6. díl


Oba leželi vyčerpaně na posteli s pohledem zabodnutým někde na strop. Vypadalo to, jako by tam hledali malé otvory ve dřevě, které bylo umístěno po celé horní zdi. Tiše oddechovali, odpočívali.

"Tak, jak se ti to líbilo?" šeptl do ucha Edovi a objímal ho kolem ramen. Snažil se, aby byl co nejblíže k němu. Miloval jeho vůni, jeho kůži, tělo…
"Ze začátku jsem myslel, že snad umřu," zasmál se trochu tmavovlasý chlapec. "Ale potom se mi to líbilo." Trošku se začervenal a schoval svůj obličej pod peřinu. Stále měl tak trochu výčitky vůči Andymu a Chrisovi. Ale co. Stalo se to, nemůže to vrátit.

"Nedáš si něco k jídlu nebo k pití?" zeptal se mile blonďák a vyskočil z postele, natáhl na sebe trenky a založil ruce v bok.
"Když tak vodu, děkuju," zněla odpověď a Eda se posadil na posteli, hodil přes sebe peřinu a opřel se zády o studenou zeď. Netrvalo ani minutu a jeho společník byl zpět se sklenicí vody, kterou mu v tu ránu podával.
"Děkuju," usmál se mile Eda.
"Není zač… chceš se vrátit zpátky za kluky nebo zůstat tady? Anebo jít úplně někam jinam?" Andy mu úsměv oplatil.


Eda vypil sklenici několika doušky a odložil jí na stolek. Línými pohyby vstal z postele a obmotán peřinou kolem dokola svého těla se vydal k oknu.

"Měli bychom jít, vypadá to, že bude pršet a bude bouřka… Benny se jí bojí."

"Benny, nebo ty?" ozvalo se za jeho zády a blonďákovy ruce se ovinuly kolem Edova těla.

"Já," pípl skoro neslyšitelně. Andy se pouze pousmál, přišlo mu to nadmíru rozkošné. Byl šťastný, že je právě tady se svým přítelem.

"Neboj se," šeptl a chytl peřinu, kterou rychlými pohyby odhodil na zem. Eda stál náhle odhalený u okna.

"Chci tě vidět, dotýkat se tě, hladit tě. Peřina mi v tom vadí." Oznámil na svou obranu a dlaně zase obmotal kolem chlapcova těla.


Uběhlo několik minut od jejich milování, v místnosti panoval klid, Andy hladil chlapce s vínovými vlasy a Benny, který byl na chodbě, nemile protestoval. Kňučel a škrábal, dožadoval se pozornosti.


Jistě by v této pozici vydrželi delší dobu, kdyby nespatřili dva chlapce s rukama v kapsách, kteří se vlekli domů.

Eda prudce odskočil od okna. Přišlo mu, jako by snad Chris mohl dohlédnout do Andyho okna a spatřit jej v jeho náruči.

"Co se děje?" otázal se blonďák. "Udělal… udělal jsem něco špatně?" staral se.

"Ne, jen… já… viděl jsem blesk." Zalhal chlapec a lítostně sklopil oči. Bolelo ho Andymu lhát. Avšak představa, že by Chris věděl, co právě s Andym dělal, ho tížila více.

"Říkal jsem, že se nemusíš bát, ochráním tě… a pokud chceš, můžeš tu zůstat přes noc, má přijít i Chris a máme koukat na nějaký film."

"Chris přijde sem?"

"Ano, vadí to?"

"N…. ne, to ne, já jen, nevím, jestli by mě tu chtěl. Vždyť jsi viděl u toho cirkusu."

"Zlatíčko, tohle je můj byt a já tě tu chci, to je hlavní." Usmál se Andy. Chlapce polilo horko, zlatíčko mu ještě nikdo neřekl a už vůbec ne někdo, komu takovým způsobem lhal.

Nejraději by odešel, avšak noc strávená v přítomnosti Chrise v něm vyvolávala neskutečnou touhu. Na druhou stranu uznal za vhodné tu zůstat z důvodu, aby Andy nebyl s Chrisem sám a nevyprávěl mu o jejich intimním sblížení.

"Dobře, zůstanu tu rád." Přitakal Eda.


"Oni už jdou nahoru rovnou?" zeptal se Eda a trochu se vyděsil, protože nebyl ani vykoupaný, ani učesaný, ani oblečený.
"Ne, Chris přijde tak do hodiny, on mi prý zavolá… Ještě máme spoustu času." Odpověděl blonďák a svoje ruce opět obtočil kolem partnerova trupu.
"Děláš si srandu? Do hodiny? To nestihnu vůbec nic a takhle mě nemůže nikdo vidět," chrlil ze sebe Eda a při pomyšlení, že ho Chris uvidí v takovémhle stavu, se stál nepříčetný.
"Buď v klidu, prosím tě… My tu jsme vždycky v pyžamu a nikdo nic neřeší, tak ty taky nemusíš," konejšil ho Andreas s úsměvem na rtech.

Eda jen mávl rukou. "Kde máte koupelnu? Musím se dát trochu dohromady."
Jeho parťák se zasmál. "Tak pojď, ukážu ti ji," Vzal tmavovlasého chlapce za ruku a došel s ním do prostorné koupelny, kde bylo opět dost rostlin a různých předmětů.

"Páni, vy musíte fakt hodně cestovat," podivil se Eda, když tohle uviděl. Ale co, na to teď neměl čas. Rychle vklouzl do sprchového koutu a pustil na sebe proud horké vody.

Tiše zamručel nesrozumitelná slova a přivřel oči, nechal po sobě stékat horké kapky, které se rozbíjeli o jeho křehké tělo. Vyžádal si, být v koupelně sám, měl hlavu plnou myšlenek a přítomnost blonďatých vlasů na jeho krku by mu akorát každou rozháněla. Potřeboval si uvědomit, co se právě stalo a jak by mohl probíhat následující večer.

Těšil se na Chrise, začal cítit chvění v břiše s ubíhajícími minutami. Čím více se blížila ona zmiňovaná doba bubeníkova příchodu, tím Edova nervozita a vzrušení rostlo.

Osprchoval se, upravil vlasy. S Andreasovým dovolením použil šminky blonďákovy matky. Nanesl tenkou vrstvu make-upu, použil tužku na oči, řasenku a v neposlední řadě stíny. Vybral si světle fialovou barvu, která ladila k jeho triku. Natáhl na sebe župánek a vydal se do pokoje.

"Můžeš jít, jsem hotov." Oznámil chlapec, posadil se na postel a očima rentgenoval Andyho, který se vzdaloval do koupelny.


Když se dveře zamknuly, netrvalo dlouho, co se rozezvučel zvonek. Eda přesně věděl, kdo to je, pomalu vstal a rozešel se ke dveřím, ujistil se, že se jeho mysl neplete a nahlédl do kukátka. Otevřel.

"Ahoj," řekl téměř bez zájmu, nechtěl dát najevo, jak moc rád Chrise vidí.

"Ty? Co ty tady děláš?"

"To samé, co ty," odvětil Eda.

Černovlasý chlapec se jen zašklebil a sjel Edu pohledem od hlavy až k patě. "A co to máš jako na sobě?" řekl pobaveně. "To tu máte nějakou strip show, jo?"
"No, ani ne…" Eda se trošičku začervenal. Jakmile to pocítil, ihned se otočil a šel pomalým krokem do obýváku, kde si sedl na pohovku a s nezájmem se díval na nějaký pořad v televizi. Chrise si 'nevšímal'.

"Hej, vole, kde jsi?" křiknul Chris, ačkoliv dobře věděl, že Andy je v koupelně, protože slyšel tekoucí vodu. Ti dva před sebou neměli žádný stud. Vysoký chlapec vzal za kliku od koupelny a drze se protáhl dovnitř a dveře za sebou rychle zavřel. Tohle Eda nečekal.

Těkal očima po místnosti, hledal důvod, proč jít do koupelny. Netušil, co tam Chris s Andym dělají, nežárlil, ale věděl, že to není dobré.


Chris se opřel o vanu a sledoval svého kamaráda, prohlížel každý kousek jeho těla. Přišlo mu divné, proč měl na sobě Eda župan a Andy se sprchuje. Nechtěl si připustit, že by spolu spali, někde v nitru si namlouval, že to by Eda jistě neudělal.

Když ztichla voda a kohoutky se otočily, vylezl Andreas. Kapky vody mu stékali po těle a on si dlouhými prsty zajel do vlasů.

"Ahoj," prohodil jakoby nic a vydal se pro ručník.

"Co tu dělá?" zachraptil černovlasý chlapec.

"Je tu se mnou, vadí ti to? Proč hongáš rád, Chrisi, já… přál bych si, aby si ho bral. Chodím s ním a chci, abyste spolu vycházeli. A vůbec, myslím, že dnešek je skvělá příležitost na vaše seznámení."


"Ale já s ním nechci bejt, ani nijak vycházet. A zrovna ne dneska. Myslel jsem, že si uděláme hezkej večer, jen my dva… a potom tady objevím jeho." Odpověděl Chris a v očích se mu zablýskalo.
"Prosím, tak se snaž alespoň kvůli mně… hm?" Blonďák se podíval na svého parťáka a mrkl na něj. Ten jen něco zamručel, a přece jen mu nedalo se nezeptat.
"A co jste tu vůbec prováděli?" zasmál se a popíchnul Andyho. "To mě docela zajímá."
"To není pro malé děti, jako jsi ty." vrátil mu to Andy a dál se v klidu sušil.
"Nevěřím tomu, že byste to dělali…" řekl tak trochu zamyšleně Chris.
"A proč ne?"
"To myslíš vážně? Jako opravdu? Vy jste spolu spali?"
Andreas jen přikývnul hlavou a usmál se. Konečně si dosušil i vlasy a vzal si na sebe džíny a košili.


V tu chvíli, co Andy prozrazoval jejich tajemství, se otevřely dveře. Eda pochopil, že jeho přítel pověděl pravdu o tom, co se před chvílí stalo.

Cítil se, jako by byl znovu nahý, jeho líce se rozhořeli studem, jeho srdce začalo bít tak prudce div mu neudělalo do hrudi díru.


Přesně tomuto chtěl svou přítomností zabránit, bohužel však zakročil pozdě. Nadával si, nadával si uvnitř hlavy do všemožných nadávek. A nadával i Andymu. Nechápal, jak mu to mohl udělat, chápal, že Chris je jeho nejlepší přítel, že ho nežádal, aby o tom mlčel. Ale přišlo mu to jako jejich tajemství, jejich intimní tajemství, které teď věděl někdo, koho Eda miloval.

Slzy se mu pomalu začaly valit do očí, štípali ho a pálili. Připadal si jako raněné ptáče. Svižným krokem se otočil a pospíchal do Andreasova pokoje, tričko i kalhoty natáhl v jedné minutě. Chtěl odejít, tolik chtěl.

"Co to děláš?" šeptl blonďák, který právě věšel do pokoje po boku svého nejlepšího přítele.

"Nic," sykl chlapec a rozešel se pryč, svým ramenem zavadil o to blonďákovo na náznak, že udělal chybu a že je naštvaný.

"Edo, počkej," křikl za ním a rozeběhl se ke dveřím, kde svého přítele něžně chytil za ruku. "Co jsem udělal?"

"Co jsi udělal? Řekl jsi mu to. Řekl jsi mu, co se stalo."

"No a? Vždyť to je normální."

"Normální? Byly to naše intimnosti, nemusí to vědět, a už vůbec ne on. Už to vidím, jak to všem řekne." Zlomil se mu hlas. "Nezapomeň mu říct detaily." Vzlykl.

"Edo, já…"

"Neměl jsi mu to říkat." Rozkřikl se.


Eda se naštvaně vydal domů. Běžel, chtěl být co nejrychleji pryč. Benny, který šel za ním sotva stíhal.


---


"Zlatíčko, měl by ses najíst," šeptala Edova matka. Trápil jí pohled na jejího zničeného syna. Nejedl, odmítal vylézat z postele, vše mu bylo jedno. "Mluv alespoň se mnou, co se stalo?"

Avšak odpovědi se nedočkala.


"Nebyl to kámoš pro tebe." Ozvalo se u dveří, do kterých právě vstoupil Tien, jeho oči plály zlobou, ale i štěstím, štěstím, že je Eda doma, že se již dlouho neviděl s tamní partou. Uběhl týden od incidentu v Andyho bytě. Týden bez jediného kontaktu s nimi. Blonďák se snažil Edovi dovolat, mluvit s ním, ale marně.


Uběhlo několik týdnů, ve kterých Andy přemýšlel jak se se svým přítelem udobřit. Pozvánky do kin, restaurací, na koncerty Eda úplně ignoroval. Jednoho dne napadl blonďáka geniální nápad, věděl, že se pohádali kvůli tomu, že prozradil Chrisovi jejich intimní tajemství, a že Eda s Chrisem moc nevychází. Jediný možný způsob byl ty dva sblížit.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Christina <3 Christina <3 | Web | 8. května 2011 v 20:38 | Reagovat

Skvělé :)

2 Rai Rai | 9. května 2011 v 17:24 | Reagovat

fííí...se to zamotává...mě by se líbilo,kdyby byl Eda s Tienem...

3 //gLaM*PriNcesS// //gLaM*PriNcesS// | Web | 9. května 2011 v 19:19 | Reagovat

Ať se Eda konečně zamiluje do Andyho...plééz...x))

4 Zero Zero | 9. května 2011 v 21:10 | Reagovat

he tak nakonec ich da asi Andy dokopi :D ale stale dufam že nie a sotane s Andym :D

5 Taru~ Taru~ | 13. května 2011 v 9:45 | Reagovat

To je boží :D !!! žeru tu povídku. :D

6 Mecki-Rea Mecki-Rea | 15. května 2011 v 0:09 | Reagovat

Úžasnéé <3

7 Alex Alex | Web | 15. května 2011 v 20:43 | Reagovat

jůůů :)) už asi se Chris s Edou sblížili ;)

8 roura roura | E-mail | 18. května 2011 v 19:59 | Reagovat

hezký noo.. :D:D ještě je dá spolu dohromady.. :D:D:D jinak nádherná povídka....na každý díl se moc moc moc těšim.. :)) už aby byl zase pátek..:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama