Chcete dostávat informace o novém díle do zpráv? Přidejte si náš profil CARROUSEL POVÍDKA a dostávejte info hned, když se objeví nový díl... x))

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003578337012

Carrousel 5. díl

4. května 2011 v 21:45 |  Carrousel
15 lidí hlasovalo, aby se Eda vyspal s Andym, což byl největší počet hlasů.
Tudíž se omlouváme těm, kteří chtěli aby Eda své poprvé prožil Chrisem x)

Autor: Kitty & Amy
Betaread: Clarrkys

5. díl

"Ty tu stojíš, jak pět minut před smrtí," zasmál se tiše blonďák a pokračoval v činnosti.
"No tak, neboj se a pořádně se uvolni," řekl konejšivě a druhou rukou pročísl Edovi vlasy.
Ten jenom přivřel oči.
"Nemyslím si, že je to dobrý nápad," pípl téměř neslyšně.
"Proč máš strach? Přede mnou se nemusíš stydět, jestli je to kvůli tomu," odpověděl Andy a svými rty se přitiskl na Edův krk.

Eda vlastně ani nevěděl, proč nechce. Možná se i trochu styděl. Ale asi nejvíc ho trápilo, že by to dělal s někým, koho vůbec nemiluje. Měl Andyho rád, to ano. Ale láska to přece jen nebyla. Chtěl si to schovat pro někoho jiného… pro Chrise…
Po chvilce však začal uvažovat o tom, jestli by přece jen neměl Andymu podlehnout. Co když se nakonec s Chrisem vyvine něco víc? Potom by se před ním akorát ztrapnil, že nemá žádné zkušenosti, a Chris? Ten by se mu jistě vysmál.
Než Eda stihl udělat jakýkoliv náznak spolupráce, výtah se dal do pohybu.
"Ksakru," zaklel blonďák a nabručeně se odtáhl. Začínal v duchu proklínat ten stroj. Zrovna byl tak příjemně nadržený a ten krám mu takto podkopne nohy. Nechtěl Edovi ublížit, avšak věděl, že by tu neměl kam utéct. U Andrease doma to bude něco jiného.
"Tak, tady to je," zamručel Andy, vylovil z kapsy klíče a opatrně je vložil do zámku.
Oba chlapci vešli do bytu, který byl plný moderního nábytku. Vše hrálo hřejivými barvami a působilo klidným a pohodovým dojmem.
"Máte to tu moc hezké," usmál se Eda a očima těkal z jednoho předmětu na druhý. Nábytek, obrazy, vázy… vše sjel očima v několika vteřinách.
"Ukážu ti pokoj, chceš?" pozdvihl ramena bez zájmu blonďák a líným krokem se vydal ke svému pokoji. Nálada ho opustila, už když se výtah rozjel a překazil mu jeho plány.
Přítel ho jen tiše následoval, když vstoupil, zdálo se mu, jakoby vešel do jiného světa. Všude byla spousta květin, dřevěný nábytek, v rohu psacího stolu stálo malé rádio, které Andy hned zapnul. Eda by čekal nějakou komerční nebo rockovou muziku, avšak jeho uši zaznamenaly líbeznou relaxační melodii, šum moře, zpěv ptáků, hučení lesů.
"Wow. Tak tady se mi to opravdu hodně líbí," usmál se Eda a koukal kolem sebe, nemohl se toho pohledu nabažit. Už pomalu zapomínal na to, co se stalo ve výtahu, protože v téhle místnosti byl jak u vytržení.
"To jsem nevěděl, že posloucháš takovouhle hudbu a sbíráš takovéhle předměty," řekl tmavovlasý chlapec a vzal do rukou jakýsi kus dřeva.
"Jo," usmál se Andreas, "tohle je zrovna z Tibetu. Byli jsme tam, když jsem byl menší, s mamkou."
"Takovou dálku? Páni, tak to bych jel hned."
"Líbí se ti?" poukázal blonďák na sošku, kterou si Eda se zájmem prohlížel.
"Jo, je to hodně zajímavé," zkoumavě ji otáčel v rukou.
"Tak si jí vezmi,"
"Co?" podíval se na něj Eda. "Ne, to ne. To nemůžu… Je to památka," rychle sošku položil opět na svoje místo.
"Nevadí mi to." Přikývl Andreas a pomalým krokem se přiblížil opět k chlapci. "Edo? Můžu se na něco zeptat?"
"Jistě." Přikývl mladší z chlapců a oči zabodl do těch Andyho.
"Spal si už s někým? Pokud ne, tak nevadí, nemusíš se stydět, jen myslím, že když jsme spolu, že bychom to měli řešit. Nechci na tebe naléhat a nutit tě do sexu. Chci jenom vědět, jak se k tomu mám stavět. Jestli jsi už s někým spal."
Eda pouze pootevřel rty, tohle opravdu nečekal. "Já… já," začal nesměle koktat, nervózně si olízl rty.
"Takže ne… Ok, Edo, mně to vážně nevadí, jsem rád, že to vím, a pokud mi to dovolíš, budu i rád tvůj první." Usmál se chlapec a lehce Edu objal. Ten nevěděl, co říct, cítil se trapně, ale na druhou stranu byl rád, že to před Andym netají.
"Bolí to?" šeptl.
"Jo, celkem jo, ale spíše je to o zvyku."
"Chci to."
"Co… cože?"
"Chci to, teď a tady… líbí… líbí se mi tu, cítím se tu uvolněně. A… jsem tak moc nadrženej." Zasténal Eda mučednicky.
Takovouhle reakce blonďák nečekal a mile se na Edu usmál. Rukama, kterýma pevně svíral Edu, zajel na jeho zadek a pohladil ho.
"Jsi si tím opravdu jistý?" Andy se podíval do jeho očí. "Klidně můžeme nechat hrát i tu muziku, pokud budeš chtít."
"Jo, to… to bude super," usmál se Eda a začal se pomalu uvolňovat. Když se zaposlouchával do té muziky, začal nepatrně vrtět boky.

Andreas už nic víc neřekl, jen se Edovi dlouze zadíval do očí a políbil ho. Hnědovlasý chlapec se okamžitě přidal a svoje ruce umístil pod Andyho tričkem. Tohle všechno se strhlo v jednu velkou hru. Chlapci se začali líbat tak vášnivě, že už ani nevnímali hudbu, která se linula s Andreasova rádia. Naráželi do všeho, co jim přišlo do cesty, a po chvilce útrap se konečně dostali k posteli.
Andreas zašmátral rukama a jedním tahem svléknul Edovi všechno, co měl na sobě.
Edovi bylo trochu trapně, že ho někdo takhle vidí, ale jeho nadrženost byla stále větší a větší, takže po chvilce na svoje trápení dočista zapomněl.
Pomalu Andymu stáhl tričko a kalhoty a pečlivě zkoumal každý kousek jeho těla.
Hladil ho všude, kromě rozkroku, neodvážil se ho tam ještě dotýkat.
"Jsi tak krásný." Šeptl Eda tiše.
"Ty víc." Usmál se Andreas, dlaněmi ho začal hladit po celém jeho těle. Opatrně zajížděl na zadek, boky, vnitřní stranu stehen a dokonce i na jeho penis.
"To… to je… to je příjemný… hodně pří…"
"Mlč." Přerušil ho Andy, prsty mu přiložil na rty a tajemně se usmál. "Zavři oči. Neboj se,"
Eda se chvíli vzpíral, ale po chvíli je přeci jen zavřel.
Blonďák obmotal své štíhlé prsty kolem Edova penisu a lehce zakmital.
Do tiché hudby, která vycházela z rádia, se přidaly i vzdechy, které unikaly z úst chlapce s vínovými vlasy.
Andreas se usmál a trochu víc přitlačil, až se pod ním Eda svíjel.
"P-prosím…" Kníkl tmavovlasý chlapec a prohnul se, až mu zapraskalo v zádech.
Když Andreas viděl, že se blíží ke konci, honem rukou ucukl a nechal tam Edu jen tak chvilku ležet. Ten, když se po chvilce vzpamatoval, podíval se na Andrease, který mezitím šmátral rukou v šuplíku a něco hledal.

"Vydrž," usmál se na něj Andy.
"V… v pohodě," zalapal po dechu mladší chlapec a sledoval, co Andy vyndává z šuplíku.
"Myslím, že s kondomem to bude lepší, ne? Nebo chceš bez?"
"N… no… já vlastně ani nevím," pokrčil rameny Eda.
"Můžeme to zkusit." Odpověděl blonďák a zuby roztrhl obal prezervativu.
Eda jen tiše polkl, měl strach, ještě v životě nedovolil nikomu, aby se ho takto dotýkal a teď povolil i sex s někým, koho ani nemiloval.
Hudba tiše hrála a napětí, které panovalo v pokoji, bylo až k nevydržení.
"Tys to vážně ještě nikdy…?"
Eda svižně zakroutil hlavou.
"Nemusíš se bát, budu opatrný," Andreas se pokusil nahodit uklidňující úsměv. Věděl, že si bude dávat pozor, ale stále četl v Edových očích strach. "Já poprvé takový štěstí neměl." Snažil se ho uklidnit. "Neříkám, že to bylo strašný, to ne. Ale… on byl takový, že… šlo mu především o sebe. Bral na mě ohledy, to ano. Ale pohyby a rychlost řídil on podle sebe."
"Něco jako Chris?" otázal se chlapec s vykulenýma očima.
Andy na něj pouze pohlédl, nechtěl Edovi přiznat, že právě Chris byl jeho první. Věděl, že pokud by to jeho kamarád zjistil, že prozradil jejich tajemství, zničil by ho.
Dále už oba chlapci v pokoji mlčeli. Andreas si pomalu stáhl trenky, objal svůj úd a párkrát zakmital. Na ztopořený penis natáhl kondom.
Chlapec s vínovými vlasy zavřel oči, snažil se v mysli vybavit Chrise, chlapce, který ho již na začátku zaujal. Zamiloval se do něj, bylo mu však Andyho líto. Nechtěl ho využívat, ale na druhou stranu věděl, že mu tímto přinese štěstí. Andy byl v jeho přítomnosti rád.
"Jsi sobecký," řekl si pro sebe Eda.
"Prosím?" zamrkal nechápavě blonďák.
"To… to nebylo na tebe, já jsem… já sem… omlouvám se." Zakoktal se Eda, přičemž hledal vhodnou výmluvu pro svá slova.
"Edo, jsi v pořádku?"
"Jsem fajn, pouze jsem se zamyslel a představil si, co bych řekl, kdyby si udělal to, co ti udělal ten kluk, se kterým ses vyspal."
"Nemysli na něj, prosím, je to pryč." Usmál se chlapec s blonďatými vlasy a lehce pohladil Edu po tváři. Chlapec přikývl.
"Můžu?" šeptl Andy a prsty přejel po Edově zadku. Ten pouze přikývl.
Blonďák se nahnul nad chlapce s vínovými vlasy a propletl s ním jazyk. Snažil se ho zabavit, nějak rozptýlit, aby Eda nevnímal bolest.
Jedním prstem do něj vnikl. Pokojem se rozezněli další dlouhé stěny, nepřipomínaly však bolest, pouze slast. Eda zaryl nehty do sněhově bílého povlečení.
"Víc," kníkl, jeho hlas se téměř zlomil pod návalem slasti. Nechápal, proč se již dříve někomu neodevzdal. Líbilo se mu to. Hodně se mu to líbilo.
Andreas přidal další prst. Pomalu s nimi do Edy vnikal. Nechtěl mu působit bolest, avšak lubrikační gel tu neměl. Tušil, že tohle se jeho příteli líbí, ale měl strach, že pokud na něj narazí penisem, Eda se stáhne a nebude chtít.
Blonďák prsty stále pohyboval a pozoroval Edovu tvář. Viděl, jak si to užívá. Byl rád. Andreasův chtíč byl obrovský, dlouho s nikým nebyl a pohled na chlapcovo dokonalé tělo ho více a více vzrušoval.

"Chceš ještě víc?" zašeptal chlapci, který ležel pod ním.
Eda pouze zasténal a souhlasně přikývl hlavou. V tuto chvíli mu bylo docela jedno, co s ním Andy provede. Blonďák Edu dlouze líbal na krku, na hrudi a všude, kam dosáhl. Když přestal pohybovat prsty, přetočil hnědovlasého chlapce tak, aby ležel na zádech.

"Nebudu se tě asi ptát, jak to chceš…" řekl, ale v jeho slovech zazněla i otázka. Chytil Edu za stehna a navedl jeho nohy tak, že je měl obtočené kolem svých útlých boků. Pomalu se k němu přišoupl. Jednou rukou mu hladil břicho a boky a druhou navedl svůj úd k Edovu zadku. Opatrně se ho dotkl a zkoumavě pozoroval jeho tvář.
"Neboj se," špitl nakonec a začal do Edy pomalu pronikat.
Místností se rozlehl bolestný sten. "Au," kníkl chlapec.
"Edo, uvolni se, bude to bolet. Ano, ze začátku bude, ale pokud se uvolníš, předejdeme tak bolesti větší. Nechci ti ublížit, to mi věř."
Jeho společník pouze přikývl. Ve svých myšlenkách viděl spoustu druhů sexu. Něžný, tvrdý, rychlý i pomalý. Na posteli, ve vaně, ve sprše… tolik jich ve svých myšlenkách prožil. A vždy byli perfektní. Věděl, že poprvé to musí bolet, avšak doufal, že potom to bude stejné jako v jeho fantazii.
Andy pomalu tlačil své tělo proti Edově. Penis, který se pomalu ztrácel v otvoru chlapcova těla, mu způsoboval nepříjemná muka. Jeho oči pomalu začínaly nabírat vlhkosti, které způsobovaly slzy. Draly se mu do očí jedna po druhé.
"Bolí to." Zafňukal. "Bolí to, Andy, dost… prosím, přestaň." Vzlykl. Začal litovat, že se Andreasovi oddal. Jediné, co v jeho hlavě převládalo, byla myšlenka, že měl počkat na Chrise, na jeho vysněného kluka. Na kluka, který se mu tolik líbil.
Andy ve snaze způsobit svému příteli co nejmenší bolest čekal, než si Eda zvykne, nevycházel z něj, věděl, že to by byla největší chyba.
"Prosím." Ozvalo se pokojem znovu a znovu, až se pokojem kromě tiché hudby ozývaly tiché prosby.
"Vydrž to," šeptnul Andreas a začal tmavovlasému chlapci masírovat nohy a hladit ho po celém těle. "Jen se uvolni a mysli na něco hezkého," dodal.
"T… to přece nejde myslet na něco hezkého," zakňoural Eda, ale jak v něm Andy setrvával delší dobu, cítil, že bolest je přece jen o trochu menší.
Blonďák se v bocích jen lehce pohupoval, viděl, že to bylo Edovi příjemné, nechtěl na něj tvrdě narazit. Strach, že by mu utekl, to nedovoloval.

"Je to lepší?" zeptal se něžně svého společníka a palcem mu setřel slzy, které mu stékaly po tváři. Eda chvíli váhal, ale potom se na něj podíval a přikývl.
"Tak vidíš, říkal jsem ti to," usmál se na něj Andreas a rukou chytnul jeho penis, po kterém ho začal hladit. "Za chvilku to bude ještě lepší, uvidíš," šeptnul do tiše ozvučené místnosti a začal se v něm pomalu pohybovat. Eda vydával spíše mučednické steny. Andreas se snažil soustředit, aby nezačal přirážet více. Byl tak moc vzrušený, Edův úzký zadek v něm vyvolával zvíře, které se dralo napovrch.
Těšil se, až se bude se svým přítelem milovat příště, toužil po sexu. Po pravém sexu, který nebude bez ostychů, slz a bolestného sténání. Který bude plný vášně, proseb o prudší přírazy a v neposlední řade o další sex.
"Roztáhni víc nohy." Zamumlal Andy a automaticky začal Edovy nohy roztahovat. Chytil ho za stehna a více nadzdvihl. Jeho penis se ztratil v chlapci celý.
"Oh bože," zasténal Andy s očima přivřenýma slastí. Jeho prsty obepínaly Edova stehna, zarýval do nich své nehty, jeho záda se prohýbala a on cítil, jak moc je Eda úzký, cítil každý stah Edových svalů, což v něm vyvolávalo ještě větší vzrušení.
Pomalými pohyby se proti němu začal přirážet, své boky přirážel proti Edovu tělu.
Jeho pohyby se zrychlovaly a slast, která s nimi přicházela, byla větší a větší. Zanedlouho se chlapec ležící na zádech uvolnil úplně. Něžné, avšak prudké pohyby, se mu začínaly líbit a jeho tělo po nich začalo prahnout více. Odvážil se a lehce se zhoupl proti Andreasovu tělu.
Ještě dlouho poté se pokojem linuly tlumené steny, až oba nakonec pocítili příjemné uspokojení.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Christina <3 Christina <3 | Web | 4. května 2011 v 22:06 | Reagovat

Do prdele, jsem nadržená :DD
Ne tak jako někdy mi to neuškodí, že jo :), týjo, fakt skvělý, od začátku až do konce jsem to četla se zájmem, těším se na další díl.

2 hanisek hanisek | 5. května 2011 v 12:37 | Reagovat

fktn boží tky sem u toho byla nadržená.. další díl pls

3 Anuje-niichan Anuje-niichan | E-mail | 5. května 2011 v 15:21 | Reagovat

wow hustě nnapínavý dlší dílek pls

4 Zero Zero | 6. května 2011 v 9:50 | Reagovat

Tak toto bolo skvele :D a kludne by mohol zostat z Andreasom :D

5 mešuge mešuge | 13. září 2011 v 14:01 | Reagovat

[2]: mno hankoo :DD

6 Keishatko & Kana Keishatko & Kana | Web | 15. března 2012 v 2:31 | Reagovat

páni...tak toto ma ohromilo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama