Chcete dostávat informace o novém díle do zpráv? Přidejte si náš profil CARROUSEL POVÍDKA a dostávejte info hned, když se objeví nový díl... x))

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003578337012

Květen 2011

Carrousel 7. díl

22. května 2011 v 23:03 Carrousel
Autor: Kitty & Amy
Betaread: Clarrkys
PS: Omlouváme se za menší zdržení s dílem x)7. díl


"Nejsem z toho nadšený," mumlal chlapec, který si do tašky až zběsile házel oblečení.
Bylo mu v podstatě jedno, co si vezme. Jejich výlet pod stan se mu nijak nezamlouval. Miloval svou postel a vzdát se jí kvůli seznámení s Edou mu nepřipadalo jako dobrý důvod. "Vážně musím jet?" zamručel, když zapínal svou tašku.
"Jo!" zívl Andy, "je to kvůli tobě, Eda se na mě zlobí, a pokud nepojedeš, nebude semnou mluvit."
"Já? Jakou v tom mám roli já, to vy jste spolu spali a vy jste se pohádali." Namítal Chris.
"Ano, kvůli tobě, řekl jsem ti, že jsme spolu spali, Eda ví, že ho moc v lásce nemáš a má strach, že to řekneš každýmu, koho potkáš. Proto je lepší když se seznámíte a budete 'kámoši'."
"Nechci s ním bejt kámoš."
"Pojď." Zavelel Andy a rozešel se do auta. Gabriel jim slíbil, že je odveze do lesa a přijede pro ně přesně za týden. Týden, který spolu stráví Eda, Andy a Chris pod jedním stanem.
Netrvalo dlouho a jejich auto zastavilo u maringotky. Eda měl smíšené pocity, na jednu stranu byl rád, že stráví týden s Chrisem, avšak po daném incidentu, který se odehrál v Andyho bytě, si nebyl až tak jistý, zdali má odvahu dívat se na svého vyvoleného.
"Jsme tu." Usmál se blonďák. "Ukaž, pomůžu ti." Vzal mu taškou, která přistála na ostatních v kufru.
"Jak se těšíš?" pravil skrz polibky, kterými Edu zasypával.
"Hm." Pípl jeho přítel.
"Cesta bude trvat přesně… 40 minut." Zasmál se Gabriel a pustil jednu z jejich písniček. "Voice in my head, dobrý co?" smál se nad dobře provedenou písničkou.
"To jsi psal a zpíval ty?" vyzvídal Eda s nadšením.
"Jo, myslím, že to je můj nejlepší hit… pardon, náš." Zazubil se, když viděl vražedný pohled svého bratra.

***

"Jsme tu." Kývl směrem k lesu nejstarší z chlapců. "Vysadím vás tady, máte pepřáky? Kuše? Šípy?" smál se.
"Abychom ty šípy nepoužily na tebe." Odsekl Chris, vystoupil z auta s hlasitým třísknutím dveří.
"Přejde ho to… bude muset." Mrkl na pár, který seděl vzadu.
"Vím." Kývl Andy a vystoupil. Vzal svou i Edovu tašku a rozešel se k místu, které si jako malý vyhlídl.
"Tady to je," usmál se. "Jsem prostě dobrý, i přes všechna ta léta si tohle místo pamatuju." Chválil se, odložil tašky a s Chrisovou pomocí začal stavět stan.
"Mohli bychom si udělat oheň a opéct buřty, co vy na to?" usmál se blonďák.
"Nebo bychom mohli jít spát." Zabručel Chris, oháněl se rukama kolem dokola, "nesnáším hmyz," čertil se.
"V tašce mám repelent." Špitl Eda s nadějí, že se atmosféra trochu odlehčí.
Ještě chvíli se oba kamarádi prali se sestrojením konstrukce stanu, natahováním plachty a upevňováním všeho okolo. Když vše bylo hotovo, Chris chtěl jít spát, neměl náladu sedět společně s Edou u ohně a povídat si veselé historky z dětství. I chlapec s vínovými vlasy přikývl na možnost spánku, byl vyčerpaný z balení a z cesty. A především ze svých myšlenek, den předtím nemohl dospat, tíživý, ba i vzrušený pocit, mu nedopřál klidnou noc. Budil se za celou noc tolikrát, že by se dalo říct, že vůbec nespal. Přemýšlel nad oným týdnem, měl strach být s Chrisem v lese, nebál se, že by mu ublížil, na jednu stranu mu věřil, ale nevěděl, co od něj může čekat. Jeho myšlenky sahaly hluboko a jeho fantazie jen pracovala. Představoval si povídky, které si budou vyprávět, hry a zábavu, kterou spolu prožijí, ale ze všeho nejvíce si představoval sex. Sex ve stanu, sex u stromu, sex s Chrisem. V ani jedné jeho představě nehrál žádnou roli jeho přítel Andreas, vše co prožil ve svých myšlenkách, se odehrávalo s bubeníkem kapely, na které byl na koncertě.
"Dobrou." Ozvalo se do ticha, které kolem panovalo. Byla tma a vše co bylo slyšet, bylo občasné zahoukání sovy, nebo šumění lesa.
Všichni chlapci leželi v jednom stanu. Nebyl až tak prostorný, ale pro tři útlá těla stačil. Eda ležel uprostřed, tak rozhodl Andy, podle kterého byl první krok k seznámení dokázat vedle sebe spát a setrvat alespoň v noci.
Eda nenamítal, byl unavený, ale jeho myšlenky směřovali jinam. Měl v plánu probdít celou noc a pozorovat svého vyvoleného.
Sotva co Andreas usnul, se tichými pohyby snažil otočit tváří v tvář Chrisovi. Ten ho však zastavil. Způsob, který použil mladík, vůbec netušil. Natiskl se na něj zezadu s rukou, kterou mu přitiskl na bok. Celá akce byla doprovázena tichým vydechnutím mladšího chlapce, tělem jakoby mu projel blesk, netušil, jestli nesní. Vše mu připadalo nemožné.
Ruka, která byla položena na jeho boku, se začala pomalými pohyby posouvat, lehce se pohybovala nahoru a dolů a hladila chlapcovo hubené tělo. Nejprve bok, hruď, poté i břicho a stehno.
Eda už otevíral rty, chtěl promluvit, avšak víc než tichý sten ze sebe nedostal. Jeho hlas se zlomil, nedovolil mu mluvit. Ticho, které panovalo lesem doprovázené tichými steny, nic víc nebylo. Nic víc než tma.
Chrisova dlaň studená, drsná, která dokázala hladit s tou největší něhou, se sunula k lemu Edových trenek. Ruka pomalu vyhrnovala chlapcovo tričko a chladila horkou kůži.
"Chrisi," vydechl Eda spíše do ticha, jeho slovo, věta, měla být otázkou, která však zmizela v tichu.
Studily ho Chrisovy prsty na jeho pokožce. Cítil, že celý hoří. Hořel touhou. Tolik chtěl Chrise jako ještě nikoho, tak moc si přál, aby to nikdy neskončilo. Přišlo mu to nadmíru kouzelné, vášnivé, něžné. Za tak krátký okamžik v jakém se zamiloval do bubeníka, se zamiloval i do jeho drsných rukou, které zajížděli pod lem jeho trenek. Chvěl se pod každým jeho dotekem. Vyvolávalo to v něm vlny vzrušení, nadrženosti, něhy. To vše se v něm mísilo.
Chris neváhal a rychlými pohyby zbavil Edu spodního dílu oblečení, které chlapec měl. Prsty obemkl chlapcův ztopořený penis. To bylo poprvé a naposled, co i Chris vydechl vzrušením.
Línými avšak pevnými a zkušenými pohyby začala Chrisova ruka kmitat.
Přejížděla dolu a nahoru po Edově údu. Druhá Chrisova ruka se dostala do pozice před Edovu pusu, prstem objížděl konturu jeho rtů a své prsty zasouval do Edovy pusy.
Jeho obličej byl těsně u Edova krku, dýchal mu na něj.
Prsty přejížděl po jeho penisu, pohyboval rukou. Líbilo se mu to, nechápal, kde se to v něm vzalo. Tajně se mu Eda líbil, ale věděl, že je to přítel jeho nejlepšího kámoše, i když to byl frajírek, nechtěl se se svým kamarádem pohádat kvůli někomu, kdo se mu líbí. Měl Andyho rád a chtěl, aby byl šťastný, ale adrenalin, který se touto akcí dostával, se mu nadmíru líbil.
Ještě přesně netušil, co vlastně dělá a jak se bude situace vyvíjet dál. Chtěl sex, ale věděl, že takhle to nejde. Že kdyby se Andy probudil, pohádali by se. Vlastně ani s Edou kvůli svému kamarádovi spát nechtěl, to však jeho penis neposlouchal.
"Tlačí mě." Vydechl Eda. "Tlačí mě tvůj penis… do zadku." Zakňoural, hlas se mu vzrušením zlomil. Tolik se mu to líbilo a chtěl víc. Chytl Chrisovu ruku a začal s ní pohybovat podle svého tempa.
"Rád udáváš rychlost?" vydechl mu černovlasý chlapec do ucha, do kterého ho pochvíli lehce kousl.
"Ně… někdy."
"Líbí se mi to… vyhoň se sám."
"N… ne… chci to od tebe… prosím."
"Chceš i něco víc?"
"A… ano."
Dále už nemluvili, Chrisova ruka se pohybovala podle tempa, které udával Eda. Oba tiše leželi a užívali si vzájemné blízkosti.
"Já… já tě…" Eda chtěl přiznat své city, ale přerušil ho orgasmus, který se dostavil. Snažil se být tiše, ale steny, které se valily z jeho úst, nebyly k zadržení. Jeho tělo bylo napnuté. Nemohl mluvit. Po chvíli, kdy se uklidnil a byl schopný slova, chtěl dokončit svou větu. "Já tě…"
"Co?" Zamručel Andy, který se právě probudil. Zamžoural do tmy a dezorientovaně se rozhlížel.
"Já… já…" koktal Eda, nevěděl, co si v danou chvíli vymyslet.
"Spi," zívl Andy a přetočil se na druhý bok.
Chris Edovi tiše natáhl spodní prádlo, beze slova se otočil a usnul. Eda ještě nějaký čas probděl, než i on upadl do říše snů.

***

Ráno, když se chlapec probudil, stan byl prázdný. Jediné co ho vylákalo, byla vůně grilovaného masa, která si našla skulinku ve stanu a šimrala Edův rozmazlený nos. Chris i Andreas seděli na plochých kamenech s talířky v ruce.
"Dobrý odpoledne, spáči," smál se blonďák, který právě nandával maso pro Edu.

Ochutnávka na páteční díl

17. května 2011 v 1:08


Eda nenamítal, byl unavený, ale jeho myšlenky směřovali jinam. Měl v plánu probdít celou noc a pozorovat svého vyvoleného.

Sotva co Andreas usnul, se tichými pohyby snažil otočit tváří v tvář Chrisovi. Ten ho však zastavil. Způsob, který použil mladík, vůbec netušil. Natiskl se na něj zezadu s rukou, kterou mu přitiskl na bok. Celá akce byla doprovázena tichým vydechnutím mladšího chlapce, tělem jakoby mu projel blesk, netušil, jestli nesní. Vše mu připadalo nemožné.

Další díl povídky

16. května 2011 v 14:12
Další díl povídky čekejte až v pátek. Je to kvůli maturitám...
Děkujeme za pochopení

Komentáře

10. května 2011 v 16:26

Jsme velice rádi, že čtete naší povídku… avšak by nás zajímaly vaše názory x)
Podle ankety jsme zjistili, že povídku čte přes 30 lidí, jsme neskutečně rádi x)), ale komentáře píše tak 3-5 lidí…
Opravdu bychom byli rádi za vaše názory k jednotlivým dílům. Co se vám líbí, nelíbí, co bychom měli vylepšit atd.
Proto vás vyzíváme, abyste i vy zbylí psali své názory. Napsání komentáře nezabere více jak pár vteřin, či minut x))

Carrousel 6. díl

8. května 2011 v 19:37 Carrousel
Autor: Kitty & Amy
Betaread: Clarrkys

6. díl


Oba leželi vyčerpaně na posteli s pohledem zabodnutým někde na strop. Vypadalo to, jako by tam hledali malé otvory ve dřevě, které bylo umístěno po celé horní zdi. Tiše oddechovali, odpočívali.

"Tak, jak se ti to líbilo?" šeptl do ucha Edovi a objímal ho kolem ramen. Snažil se, aby byl co nejblíže k němu. Miloval jeho vůni, jeho kůži, tělo…
"Ze začátku jsem myslel, že snad umřu," zasmál se trochu tmavovlasý chlapec. "Ale potom se mi to líbilo." Trošku se začervenal a schoval svůj obličej pod peřinu. Stále měl tak trochu výčitky vůči Andymu a Chrisovi. Ale co. Stalo se to, nemůže to vrátit.

"Nedáš si něco k jídlu nebo k pití?" zeptal se mile blonďák a vyskočil z postele, natáhl na sebe trenky a založil ruce v bok.
"Když tak vodu, děkuju," zněla odpověď a Eda se posadil na posteli, hodil přes sebe peřinu a opřel se zády o studenou zeď. Netrvalo ani minutu a jeho společník byl zpět se sklenicí vody, kterou mu v tu ránu podával.
"Děkuju," usmál se mile Eda.
"Není zač… chceš se vrátit zpátky za kluky nebo zůstat tady? Anebo jít úplně někam jinam?" Andy mu úsměv oplatil.


Eda vypil sklenici několika doušky a odložil jí na stolek. Línými pohyby vstal z postele a obmotán peřinou kolem dokola svého těla se vydal k oknu.

"Měli bychom jít, vypadá to, že bude pršet a bude bouřka… Benny se jí bojí."

"Benny, nebo ty?" ozvalo se za jeho zády a blonďákovy ruce se ovinuly kolem Edova těla.

"Já," pípl skoro neslyšitelně. Andy se pouze pousmál, přišlo mu to nadmíru rozkošné. Byl šťastný, že je právě tady se svým přítelem.

"Neboj se," šeptl a chytl peřinu, kterou rychlými pohyby odhodil na zem. Eda stál náhle odhalený u okna.

"Chci tě vidět, dotýkat se tě, hladit tě. Peřina mi v tom vadí." Oznámil na svou obranu a dlaně zase obmotal kolem chlapcova těla.


Uběhlo několik minut od jejich milování, v místnosti panoval klid, Andy hladil chlapce s vínovými vlasy a Benny, který byl na chodbě, nemile protestoval. Kňučel a škrábal, dožadoval se pozornosti.


Jistě by v této pozici vydrželi delší dobu, kdyby nespatřili dva chlapce s rukama v kapsách, kteří se vlekli domů.

Eda prudce odskočil od okna. Přišlo mu, jako by snad Chris mohl dohlédnout do Andyho okna a spatřit jej v jeho náruči.

"Co se děje?" otázal se blonďák. "Udělal… udělal jsem něco špatně?" staral se.

"Ne, jen… já… viděl jsem blesk." Zalhal chlapec a lítostně sklopil oči. Bolelo ho Andymu lhát. Avšak představa, že by Chris věděl, co právě s Andym dělal, ho tížila více.

"Říkal jsem, že se nemusíš bát, ochráním tě… a pokud chceš, můžeš tu zůstat přes noc, má přijít i Chris a máme koukat na nějaký film."

"Chris přijde sem?"

"Ano, vadí to?"

"N…. ne, to ne, já jen, nevím, jestli by mě tu chtěl. Vždyť jsi viděl u toho cirkusu."

"Zlatíčko, tohle je můj byt a já tě tu chci, to je hlavní." Usmál se Andy. Chlapce polilo horko, zlatíčko mu ještě nikdo neřekl a už vůbec ne někdo, komu takovým způsobem lhal.

Nejraději by odešel, avšak noc strávená v přítomnosti Chrise v něm vyvolávala neskutečnou touhu. Na druhou stranu uznal za vhodné tu zůstat z důvodu, aby Andy nebyl s Chrisem sám a nevyprávěl mu o jejich intimním sblížení.

"Dobře, zůstanu tu rád." Přitakal Eda.


"Oni už jdou nahoru rovnou?" zeptal se Eda a trochu se vyděsil, protože nebyl ani vykoupaný, ani učesaný, ani oblečený.
"Ne, Chris přijde tak do hodiny, on mi prý zavolá… Ještě máme spoustu času." Odpověděl blonďák a svoje ruce opět obtočil kolem partnerova trupu.
"Děláš si srandu? Do hodiny? To nestihnu vůbec nic a takhle mě nemůže nikdo vidět," chrlil ze sebe Eda a při pomyšlení, že ho Chris uvidí v takovémhle stavu, se stál nepříčetný.
"Buď v klidu, prosím tě… My tu jsme vždycky v pyžamu a nikdo nic neřeší, tak ty taky nemusíš," konejšil ho Andreas s úsměvem na rtech.

Eda jen mávl rukou. "Kde máte koupelnu? Musím se dát trochu dohromady."
Jeho parťák se zasmál. "Tak pojď, ukážu ti ji," Vzal tmavovlasého chlapce za ruku a došel s ním do prostorné koupelny, kde bylo opět dost rostlin a různých předmětů.

"Páni, vy musíte fakt hodně cestovat," podivil se Eda, když tohle uviděl. Ale co, na to teď neměl čas. Rychle vklouzl do sprchového koutu a pustil na sebe proud horké vody.

Tiše zamručel nesrozumitelná slova a přivřel oči, nechal po sobě stékat horké kapky, které se rozbíjeli o jeho křehké tělo. Vyžádal si, být v koupelně sám, měl hlavu plnou myšlenek a přítomnost blonďatých vlasů na jeho krku by mu akorát každou rozháněla. Potřeboval si uvědomit, co se právě stalo a jak by mohl probíhat následující večer.

Těšil se na Chrise, začal cítit chvění v břiše s ubíhajícími minutami. Čím více se blížila ona zmiňovaná doba bubeníkova příchodu, tím Edova nervozita a vzrušení rostlo.

Osprchoval se, upravil vlasy. S Andreasovým dovolením použil šminky blonďákovy matky. Nanesl tenkou vrstvu make-upu, použil tužku na oči, řasenku a v neposlední řadě stíny. Vybral si světle fialovou barvu, která ladila k jeho triku. Natáhl na sebe župánek a vydal se do pokoje.

"Můžeš jít, jsem hotov." Oznámil chlapec, posadil se na postel a očima rentgenoval Andyho, který se vzdaloval do koupelny.


Když se dveře zamknuly, netrvalo dlouho, co se rozezvučel zvonek. Eda přesně věděl, kdo to je, pomalu vstal a rozešel se ke dveřím, ujistil se, že se jeho mysl neplete a nahlédl do kukátka. Otevřel.

"Ahoj," řekl téměř bez zájmu, nechtěl dát najevo, jak moc rád Chrise vidí.

"Ty? Co ty tady děláš?"

"To samé, co ty," odvětil Eda.

Černovlasý chlapec se jen zašklebil a sjel Edu pohledem od hlavy až k patě. "A co to máš jako na sobě?" řekl pobaveně. "To tu máte nějakou strip show, jo?"
"No, ani ne…" Eda se trošičku začervenal. Jakmile to pocítil, ihned se otočil a šel pomalým krokem do obýváku, kde si sedl na pohovku a s nezájmem se díval na nějaký pořad v televizi. Chrise si 'nevšímal'.

"Hej, vole, kde jsi?" křiknul Chris, ačkoliv dobře věděl, že Andy je v koupelně, protože slyšel tekoucí vodu. Ti dva před sebou neměli žádný stud. Vysoký chlapec vzal za kliku od koupelny a drze se protáhl dovnitř a dveře za sebou rychle zavřel. Tohle Eda nečekal.

Těkal očima po místnosti, hledal důvod, proč jít do koupelny. Netušil, co tam Chris s Andym dělají, nežárlil, ale věděl, že to není dobré.


Chris se opřel o vanu a sledoval svého kamaráda, prohlížel každý kousek jeho těla. Přišlo mu divné, proč měl na sobě Eda župan a Andy se sprchuje. Nechtěl si připustit, že by spolu spali, někde v nitru si namlouval, že to by Eda jistě neudělal.

Když ztichla voda a kohoutky se otočily, vylezl Andreas. Kapky vody mu stékali po těle a on si dlouhými prsty zajel do vlasů.

"Ahoj," prohodil jakoby nic a vydal se pro ručník.

"Co tu dělá?" zachraptil černovlasý chlapec.

"Je tu se mnou, vadí ti to? Proč hongáš rád, Chrisi, já… přál bych si, aby si ho bral. Chodím s ním a chci, abyste spolu vycházeli. A vůbec, myslím, že dnešek je skvělá příležitost na vaše seznámení."


"Ale já s ním nechci bejt, ani nijak vycházet. A zrovna ne dneska. Myslel jsem, že si uděláme hezkej večer, jen my dva… a potom tady objevím jeho." Odpověděl Chris a v očích se mu zablýskalo.
"Prosím, tak se snaž alespoň kvůli mně… hm?" Blonďák se podíval na svého parťáka a mrkl na něj. Ten jen něco zamručel, a přece jen mu nedalo se nezeptat.
"A co jste tu vůbec prováděli?" zasmál se a popíchnul Andyho. "To mě docela zajímá."
"To není pro malé děti, jako jsi ty." vrátil mu to Andy a dál se v klidu sušil.
"Nevěřím tomu, že byste to dělali…" řekl tak trochu zamyšleně Chris.
"A proč ne?"
"To myslíš vážně? Jako opravdu? Vy jste spolu spali?"
Andreas jen přikývnul hlavou a usmál se. Konečně si dosušil i vlasy a vzal si na sebe džíny a košili.


V tu chvíli, co Andy prozrazoval jejich tajemství, se otevřely dveře. Eda pochopil, že jeho přítel pověděl pravdu o tom, co se před chvílí stalo.

Cítil se, jako by byl znovu nahý, jeho líce se rozhořeli studem, jeho srdce začalo bít tak prudce div mu neudělalo do hrudi díru.


Přesně tomuto chtěl svou přítomností zabránit, bohužel však zakročil pozdě. Nadával si, nadával si uvnitř hlavy do všemožných nadávek. A nadával i Andymu. Nechápal, jak mu to mohl udělat, chápal, že Chris je jeho nejlepší přítel, že ho nežádal, aby o tom mlčel. Ale přišlo mu to jako jejich tajemství, jejich intimní tajemství, které teď věděl někdo, koho Eda miloval.

Slzy se mu pomalu začaly valit do očí, štípali ho a pálili. Připadal si jako raněné ptáče. Svižným krokem se otočil a pospíchal do Andreasova pokoje, tričko i kalhoty natáhl v jedné minutě. Chtěl odejít, tolik chtěl.

"Co to děláš?" šeptl blonďák, který právě věšel do pokoje po boku svého nejlepšího přítele.

"Nic," sykl chlapec a rozešel se pryč, svým ramenem zavadil o to blonďákovo na náznak, že udělal chybu a že je naštvaný.

"Edo, počkej," křikl za ním a rozeběhl se ke dveřím, kde svého přítele něžně chytil za ruku. "Co jsem udělal?"

"Co jsi udělal? Řekl jsi mu to. Řekl jsi mu, co se stalo."

"No a? Vždyť to je normální."

"Normální? Byly to naše intimnosti, nemusí to vědět, a už vůbec ne on. Už to vidím, jak to všem řekne." Zlomil se mu hlas. "Nezapomeň mu říct detaily." Vzlykl.

"Edo, já…"

"Neměl jsi mu to říkat." Rozkřikl se.


Eda se naštvaně vydal domů. Běžel, chtěl být co nejrychleji pryč. Benny, který šel za ním sotva stíhal.


---


"Zlatíčko, měl by ses najíst," šeptala Edova matka. Trápil jí pohled na jejího zničeného syna. Nejedl, odmítal vylézat z postele, vše mu bylo jedno. "Mluv alespoň se mnou, co se stalo?"

Avšak odpovědi se nedočkala.


"Nebyl to kámoš pro tebe." Ozvalo se u dveří, do kterých právě vstoupil Tien, jeho oči plály zlobou, ale i štěstím, štěstím, že je Eda doma, že se již dlouho neviděl s tamní partou. Uběhl týden od incidentu v Andyho bytě. Týden bez jediného kontaktu s nimi. Blonďák se snažil Edovi dovolat, mluvit s ním, ale marně.


Uběhlo několik týdnů, ve kterých Andy přemýšlel jak se se svým přítelem udobřit. Pozvánky do kin, restaurací, na koncerty Eda úplně ignoroval. Jednoho dne napadl blonďáka geniální nápad, věděl, že se pohádali kvůli tomu, že prozradil Chrisovi jejich intimní tajemství, a že Eda s Chrisem moc nevychází. Jediný možný způsob byl ty dva sblížit.

Carrousel 5. díl

4. května 2011 v 21:45 Carrousel
15 lidí hlasovalo, aby se Eda vyspal s Andym, což byl největší počet hlasů.
Tudíž se omlouváme těm, kteří chtěli aby Eda své poprvé prožil Chrisem x)

Autor: Kitty & Amy
Betaread: Clarrkys

5. díl

"Ty tu stojíš, jak pět minut před smrtí," zasmál se tiše blonďák a pokračoval v činnosti.
"No tak, neboj se a pořádně se uvolni," řekl konejšivě a druhou rukou pročísl Edovi vlasy.
Ten jenom přivřel oči.
"Nemyslím si, že je to dobrý nápad," pípl téměř neslyšně.
"Proč máš strach? Přede mnou se nemusíš stydět, jestli je to kvůli tomu," odpověděl Andy a svými rty se přitiskl na Edův krk.

Eda vlastně ani nevěděl, proč nechce. Možná se i trochu styděl. Ale asi nejvíc ho trápilo, že by to dělal s někým, koho vůbec nemiluje. Měl Andyho rád, to ano. Ale láska to přece jen nebyla. Chtěl si to schovat pro někoho jiného… pro Chrise…
Po chvilce však začal uvažovat o tom, jestli by přece jen neměl Andymu podlehnout. Co když se nakonec s Chrisem vyvine něco víc? Potom by se před ním akorát ztrapnil, že nemá žádné zkušenosti, a Chris? Ten by se mu jistě vysmál.
Než Eda stihl udělat jakýkoliv náznak spolupráce, výtah se dal do pohybu.
"Ksakru," zaklel blonďák a nabručeně se odtáhl. Začínal v duchu proklínat ten stroj. Zrovna byl tak příjemně nadržený a ten krám mu takto podkopne nohy. Nechtěl Edovi ublížit, avšak věděl, že by tu neměl kam utéct. U Andrease doma to bude něco jiného.
"Tak, tady to je," zamručel Andy, vylovil z kapsy klíče a opatrně je vložil do zámku.
Oba chlapci vešli do bytu, který byl plný moderního nábytku. Vše hrálo hřejivými barvami a působilo klidným a pohodovým dojmem.
"Máte to tu moc hezké," usmál se Eda a očima těkal z jednoho předmětu na druhý. Nábytek, obrazy, vázy… vše sjel očima v několika vteřinách.
"Ukážu ti pokoj, chceš?" pozdvihl ramena bez zájmu blonďák a líným krokem se vydal ke svému pokoji. Nálada ho opustila, už když se výtah rozjel a překazil mu jeho plány.
Přítel ho jen tiše následoval, když vstoupil, zdálo se mu, jakoby vešel do jiného světa. Všude byla spousta květin, dřevěný nábytek, v rohu psacího stolu stálo malé rádio, které Andy hned zapnul. Eda by čekal nějakou komerční nebo rockovou muziku, avšak jeho uši zaznamenaly líbeznou relaxační melodii, šum moře, zpěv ptáků, hučení lesů.
"Wow. Tak tady se mi to opravdu hodně líbí," usmál se Eda a koukal kolem sebe, nemohl se toho pohledu nabažit. Už pomalu zapomínal na to, co se stalo ve výtahu, protože v téhle místnosti byl jak u vytržení.
"To jsem nevěděl, že posloucháš takovouhle hudbu a sbíráš takovéhle předměty," řekl tmavovlasý chlapec a vzal do rukou jakýsi kus dřeva.
"Jo," usmál se Andreas, "tohle je zrovna z Tibetu. Byli jsme tam, když jsem byl menší, s mamkou."
"Takovou dálku? Páni, tak to bych jel hned."
"Líbí se ti?" poukázal blonďák na sošku, kterou si Eda se zájmem prohlížel.
"Jo, je to hodně zajímavé," zkoumavě ji otáčel v rukou.
"Tak si jí vezmi,"
"Co?" podíval se na něj Eda. "Ne, to ne. To nemůžu… Je to památka," rychle sošku položil opět na svoje místo.
"Nevadí mi to." Přikývl Andreas a pomalým krokem se přiblížil opět k chlapci. "Edo? Můžu se na něco zeptat?"
"Jistě." Přikývl mladší z chlapců a oči zabodl do těch Andyho.
"Spal si už s někým? Pokud ne, tak nevadí, nemusíš se stydět, jen myslím, že když jsme spolu, že bychom to měli řešit. Nechci na tebe naléhat a nutit tě do sexu. Chci jenom vědět, jak se k tomu mám stavět. Jestli jsi už s někým spal."
Eda pouze pootevřel rty, tohle opravdu nečekal. "Já… já," začal nesměle koktat, nervózně si olízl rty.
"Takže ne… Ok, Edo, mně to vážně nevadí, jsem rád, že to vím, a pokud mi to dovolíš, budu i rád tvůj první." Usmál se chlapec a lehce Edu objal. Ten nevěděl, co říct, cítil se trapně, ale na druhou stranu byl rád, že to před Andym netají.
"Bolí to?" šeptl.
"Jo, celkem jo, ale spíše je to o zvyku."
"Chci to."
"Co… cože?"
"Chci to, teď a tady… líbí… líbí se mi tu, cítím se tu uvolněně. A… jsem tak moc nadrženej." Zasténal Eda mučednicky.
Takovouhle reakce blonďák nečekal a mile se na Edu usmál. Rukama, kterýma pevně svíral Edu, zajel na jeho zadek a pohladil ho.
"Jsi si tím opravdu jistý?" Andy se podíval do jeho očí. "Klidně můžeme nechat hrát i tu muziku, pokud budeš chtít."
"Jo, to… to bude super," usmál se Eda a začal se pomalu uvolňovat. Když se zaposlouchával do té muziky, začal nepatrně vrtět boky.

Andreas už nic víc neřekl, jen se Edovi dlouze zadíval do očí a políbil ho. Hnědovlasý chlapec se okamžitě přidal a svoje ruce umístil pod Andyho tričkem. Tohle všechno se strhlo v jednu velkou hru. Chlapci se začali líbat tak vášnivě, že už ani nevnímali hudbu, která se linula s Andreasova rádia. Naráželi do všeho, co jim přišlo do cesty, a po chvilce útrap se konečně dostali k posteli.
Andreas zašmátral rukama a jedním tahem svléknul Edovi všechno, co měl na sobě.
Edovi bylo trochu trapně, že ho někdo takhle vidí, ale jeho nadrženost byla stále větší a větší, takže po chvilce na svoje trápení dočista zapomněl.
Pomalu Andymu stáhl tričko a kalhoty a pečlivě zkoumal každý kousek jeho těla.
Hladil ho všude, kromě rozkroku, neodvážil se ho tam ještě dotýkat.
"Jsi tak krásný." Šeptl Eda tiše.
"Ty víc." Usmál se Andreas, dlaněmi ho začal hladit po celém jeho těle. Opatrně zajížděl na zadek, boky, vnitřní stranu stehen a dokonce i na jeho penis.
"To… to je… to je příjemný… hodně pří…"
"Mlč." Přerušil ho Andy, prsty mu přiložil na rty a tajemně se usmál. "Zavři oči. Neboj se,"
Eda se chvíli vzpíral, ale po chvíli je přeci jen zavřel.
Blonďák obmotal své štíhlé prsty kolem Edova penisu a lehce zakmital.
Do tiché hudby, která vycházela z rádia, se přidaly i vzdechy, které unikaly z úst chlapce s vínovými vlasy.
Andreas se usmál a trochu víc přitlačil, až se pod ním Eda svíjel.
"P-prosím…" Kníkl tmavovlasý chlapec a prohnul se, až mu zapraskalo v zádech.
Když Andreas viděl, že se blíží ke konci, honem rukou ucukl a nechal tam Edu jen tak chvilku ležet. Ten, když se po chvilce vzpamatoval, podíval se na Andrease, který mezitím šmátral rukou v šuplíku a něco hledal.

"Vydrž," usmál se na něj Andy.
"V… v pohodě," zalapal po dechu mladší chlapec a sledoval, co Andy vyndává z šuplíku.
"Myslím, že s kondomem to bude lepší, ne? Nebo chceš bez?"
"N… no… já vlastně ani nevím," pokrčil rameny Eda.
"Můžeme to zkusit." Odpověděl blonďák a zuby roztrhl obal prezervativu.
Eda jen tiše polkl, měl strach, ještě v životě nedovolil nikomu, aby se ho takto dotýkal a teď povolil i sex s někým, koho ani nemiloval.
Hudba tiše hrála a napětí, které panovalo v pokoji, bylo až k nevydržení.
"Tys to vážně ještě nikdy…?"
Eda svižně zakroutil hlavou.
"Nemusíš se bát, budu opatrný," Andreas se pokusil nahodit uklidňující úsměv. Věděl, že si bude dávat pozor, ale stále četl v Edových očích strach. "Já poprvé takový štěstí neměl." Snažil se ho uklidnit. "Neříkám, že to bylo strašný, to ne. Ale… on byl takový, že… šlo mu především o sebe. Bral na mě ohledy, to ano. Ale pohyby a rychlost řídil on podle sebe."
"Něco jako Chris?" otázal se chlapec s vykulenýma očima.
Andy na něj pouze pohlédl, nechtěl Edovi přiznat, že právě Chris byl jeho první. Věděl, že pokud by to jeho kamarád zjistil, že prozradil jejich tajemství, zničil by ho.
Dále už oba chlapci v pokoji mlčeli. Andreas si pomalu stáhl trenky, objal svůj úd a párkrát zakmital. Na ztopořený penis natáhl kondom.
Chlapec s vínovými vlasy zavřel oči, snažil se v mysli vybavit Chrise, chlapce, který ho již na začátku zaujal. Zamiloval se do něj, bylo mu však Andyho líto. Nechtěl ho využívat, ale na druhou stranu věděl, že mu tímto přinese štěstí. Andy byl v jeho přítomnosti rád.
"Jsi sobecký," řekl si pro sebe Eda.
"Prosím?" zamrkal nechápavě blonďák.
"To… to nebylo na tebe, já jsem… já sem… omlouvám se." Zakoktal se Eda, přičemž hledal vhodnou výmluvu pro svá slova.
"Edo, jsi v pořádku?"
"Jsem fajn, pouze jsem se zamyslel a představil si, co bych řekl, kdyby si udělal to, co ti udělal ten kluk, se kterým ses vyspal."
"Nemysli na něj, prosím, je to pryč." Usmál se chlapec s blonďatými vlasy a lehce pohladil Edu po tváři. Chlapec přikývl.
"Můžu?" šeptl Andy a prsty přejel po Edově zadku. Ten pouze přikývl.
Blonďák se nahnul nad chlapce s vínovými vlasy a propletl s ním jazyk. Snažil se ho zabavit, nějak rozptýlit, aby Eda nevnímal bolest.
Jedním prstem do něj vnikl. Pokojem se rozezněli další dlouhé stěny, nepřipomínaly však bolest, pouze slast. Eda zaryl nehty do sněhově bílého povlečení.
"Víc," kníkl, jeho hlas se téměř zlomil pod návalem slasti. Nechápal, proč se již dříve někomu neodevzdal. Líbilo se mu to. Hodně se mu to líbilo.
Andreas přidal další prst. Pomalu s nimi do Edy vnikal. Nechtěl mu působit bolest, avšak lubrikační gel tu neměl. Tušil, že tohle se jeho příteli líbí, ale měl strach, že pokud na něj narazí penisem, Eda se stáhne a nebude chtít.
Blonďák prsty stále pohyboval a pozoroval Edovu tvář. Viděl, jak si to užívá. Byl rád. Andreasův chtíč byl obrovský, dlouho s nikým nebyl a pohled na chlapcovo dokonalé tělo ho více a více vzrušoval.

"Chceš ještě víc?" zašeptal chlapci, který ležel pod ním.
Eda pouze zasténal a souhlasně přikývl hlavou. V tuto chvíli mu bylo docela jedno, co s ním Andy provede. Blonďák Edu dlouze líbal na krku, na hrudi a všude, kam dosáhl. Když přestal pohybovat prsty, přetočil hnědovlasého chlapce tak, aby ležel na zádech.

"Nebudu se tě asi ptát, jak to chceš…" řekl, ale v jeho slovech zazněla i otázka. Chytil Edu za stehna a navedl jeho nohy tak, že je měl obtočené kolem svých útlých boků. Pomalu se k němu přišoupl. Jednou rukou mu hladil břicho a boky a druhou navedl svůj úd k Edovu zadku. Opatrně se ho dotkl a zkoumavě pozoroval jeho tvář.
"Neboj se," špitl nakonec a začal do Edy pomalu pronikat.
Místností se rozlehl bolestný sten. "Au," kníkl chlapec.
"Edo, uvolni se, bude to bolet. Ano, ze začátku bude, ale pokud se uvolníš, předejdeme tak bolesti větší. Nechci ti ublížit, to mi věř."
Jeho společník pouze přikývl. Ve svých myšlenkách viděl spoustu druhů sexu. Něžný, tvrdý, rychlý i pomalý. Na posteli, ve vaně, ve sprše… tolik jich ve svých myšlenkách prožil. A vždy byli perfektní. Věděl, že poprvé to musí bolet, avšak doufal, že potom to bude stejné jako v jeho fantazii.
Andy pomalu tlačil své tělo proti Edově. Penis, který se pomalu ztrácel v otvoru chlapcova těla, mu způsoboval nepříjemná muka. Jeho oči pomalu začínaly nabírat vlhkosti, které způsobovaly slzy. Draly se mu do očí jedna po druhé.
"Bolí to." Zafňukal. "Bolí to, Andy, dost… prosím, přestaň." Vzlykl. Začal litovat, že se Andreasovi oddal. Jediné, co v jeho hlavě převládalo, byla myšlenka, že měl počkat na Chrise, na jeho vysněného kluka. Na kluka, který se mu tolik líbil.
Andy ve snaze způsobit svému příteli co nejmenší bolest čekal, než si Eda zvykne, nevycházel z něj, věděl, že to by byla největší chyba.
"Prosím." Ozvalo se pokojem znovu a znovu, až se pokojem kromě tiché hudby ozývaly tiché prosby.
"Vydrž to," šeptnul Andreas a začal tmavovlasému chlapci masírovat nohy a hladit ho po celém těle. "Jen se uvolni a mysli na něco hezkého," dodal.
"T… to přece nejde myslet na něco hezkého," zakňoural Eda, ale jak v něm Andy setrvával delší dobu, cítil, že bolest je přece jen o trochu menší.
Blonďák se v bocích jen lehce pohupoval, viděl, že to bylo Edovi příjemné, nechtěl na něj tvrdě narazit. Strach, že by mu utekl, to nedovoloval.

"Je to lepší?" zeptal se něžně svého společníka a palcem mu setřel slzy, které mu stékaly po tváři. Eda chvíli váhal, ale potom se na něj podíval a přikývl.
"Tak vidíš, říkal jsem ti to," usmál se na něj Andreas a rukou chytnul jeho penis, po kterém ho začal hladit. "Za chvilku to bude ještě lepší, uvidíš," šeptnul do tiše ozvučené místnosti a začal se v něm pomalu pohybovat. Eda vydával spíše mučednické steny. Andreas se snažil soustředit, aby nezačal přirážet více. Byl tak moc vzrušený, Edův úzký zadek v něm vyvolával zvíře, které se dralo napovrch.
Těšil se, až se bude se svým přítelem milovat příště, toužil po sexu. Po pravém sexu, který nebude bez ostychů, slz a bolestného sténání. Který bude plný vášně, proseb o prudší přírazy a v neposlední řade o další sex.
"Roztáhni víc nohy." Zamumlal Andy a automaticky začal Edovy nohy roztahovat. Chytil ho za stehna a více nadzdvihl. Jeho penis se ztratil v chlapci celý.
"Oh bože," zasténal Andy s očima přivřenýma slastí. Jeho prsty obepínaly Edova stehna, zarýval do nich své nehty, jeho záda se prohýbala a on cítil, jak moc je Eda úzký, cítil každý stah Edových svalů, což v něm vyvolávalo ještě větší vzrušení.
Pomalými pohyby se proti němu začal přirážet, své boky přirážel proti Edovu tělu.
Jeho pohyby se zrychlovaly a slast, která s nimi přicházela, byla větší a větší. Zanedlouho se chlapec ležící na zádech uvolnil úplně. Něžné, avšak prudké pohyby, se mu začínaly líbit a jeho tělo po nich začalo prahnout více. Odvážil se a lehce se zhoupl proti Andreasovu tělu.
Ještě dlouho poté se pokojem linuly tlumené steny, až oba nakonec pocítili příjemné uspokojení.

Rozhodněte o osudu Edy

1. května 2011 v 11:52 Ankety
Máme pro vás speciální úkol.
Máte jedinečnou možnost rozhodnout o osudu Edy.
Co se v dalším díle stane je jen na vás.
Přejete si, aby spal s Andym? Hlasujte.
Přejete si, aby počkal na Chrise? Hlasujte.
...
Máte jiné přání? Napište nám ho do komentářů.
Závisí jen na vás, co Eda udělá x))